• Ostatnia modyfikacja artykułu:2 lata temu

Netflix wpadł na dość kontrowersyjny pomysł. Przeprowadzą teleturniej naśladujący Squid Game – każdy może spróbować wziąć udział.

Wszyscy pamiętamy chyba jeszcze fenomen Squid Game. Serial wyszedł bez większego rozgłosu, ale w ciągu zaledwie kilku tygodni stał się największych hitem platformy Netflix. W dodatku, zarobił on ponad miliard dolarów! Nic zatem dziwnego, że firma zapowiedziała oficjalnie, że kolejny sezon jest już w produkcji.

Tymczasem, Netflix wpadł na jeszcze jeden pomysł. Zapowiedzieli właśnie Squid Game: The Challenge, czyli teleturniej inspirowany serialem. Zmierzy się w nim ponad 456 graczy z całego świata, którzy będą walczyć o 4,56 miliona dolarów. Warto odnotować, że to największa wygrana w całej historii teleturniejów.

Sprawdź: Telewizor 43 cale – najlepsze modele

Oczywiście, nie wiadomo jeszcze jakie konkurencje czekają na uczestników, ale możemy chyba jednak założyć, że eliminacja nie będzie aż tak brutalna jak w przypadku serialowego pierwowzoru. Najprawdopodobniej zamiast marnego końca będzie groził nam jedynie powrót do domu. Netflix zapewnia również, że uczestnikom nie stanie się żadna krzywda podczas kręcenia całego programu.

Jeśli chcecie zgłosić się do teleturnieju, to zapisy są już otwarte, a znajdziecie je pod tym linkiem. Poza wypełnieniem krótkiego formularza musimy nagrać też jednominutowy film, w którym powiemy coś o sobie i zaciekawimy sobą reżysera. Squid Game: The Challenge odbędzie się na początku 2023 roku i potrwa około 4 tygodni. Uczestnicy muszą mieć powyżej 21 lat i posiadać ważny paszport.

Zobacz też:
Squid Game – drugi sezon jest już oficjalnie potwierdzony
Netflix traci użytkowników! Akcje firmy spadają na łeb, na szyję
Netflix stawia na Warszawę – wybudują nowe biuro

Oceń ten post