• Ostatnia modyfikacja artykułu:6 dni temu

Anker zaprezentowało właśnie kolejny nowy produkt w ich ofercie. Tym razem, stworzyli okulary Soundcore Frames do słuchania muzyki.

Jakkolwiek dziwnie to nie brzmi, to muzyki możemy już również słuchać z okularów. Coraz więcej firm decyduje się już na stworzenie własnego rozwiązania z tej kwestii. Wbrew pozorom, to wcale nic trudnego, a konsumenci coraz bardziej doceniają takie gadżety.

Najnowsze okulary Ankera, czyli Soundcore Frames to urządzenie, które nie próbuje jednak w żaden sposób być smart. Producent nie zmieścił w nich żadnych wymyślnych czujników, specjalnego wyświetlacza AR czy innych tego typu gadżetów. Mają służyć tylko i wyłącznie do dwóch rzeczy: możemy w nich słuchać muzyki i chronią nasze oczy przed słońcem.

Sprawdź: Słuchawki z przewodnictwem kostnym – jak to w ogóle działa?

W każdym zauszniku znajdziemy więc dość solidny głośnik, ukierunkowany tak, żeby nadawał muzykę prosto do naszego ucha. W większości przypadków, nikt się nawet nie zorientuje, że słuchamy muzyki z naszych Soundcore Frames. Niemniej, w bardzo cichych pomieszczeniach będą one wyraźnie słyszalne. To raczej kiepski wybór do biura i pracy.

Jedno naładowanie akumulatora powinno wystarczyć nam na około 6 godzin ciągłego słuchania muzyki. To bardzo akceptowalny wynik, porównywalny z dobrymi słuchawkami bezprzewodowymi. Sporym atutem SoundCore Frames jest też możliwość ich niemal całkowitej personalizacji – mamy do wyboru aż 10 różnych oprawek w niemal każdym kształcie. Możemy je również dowolnie modyfikować, jedyny stały element to zauszniki z głośnikami.

Anker SoundCore Frames powinni trafić do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Producent wycenił je na 200 dolarów, a każde dodatkowe oprawki na 50 dol.

Zobacz też:
Anker prezentuje słuchawki bezprzewodowe Liberty 3 Pro
Anker prezentuje Nano II – nowe ładowarki GaN
Xiaomi zapowiada swoje własne smart okulary AR

Oceń ten post