• Ostatnia modyfikacja artykułu:3 miesiące temu

Marshall zapowiedział nowy model słuchawek bezprzewodowych. Motif ANC będą nareszcie miały wbudowaną aktywną redukcję szumów.

Ciężko chyba znaleźć markę, która weszła na rynek konsumenckiego audio tak lekko jak Marshall. Praktycznie od wydania pierwszego modelu ich słuchawki stały się olbrzymim hitem. Nic zresztą dziwnego, udało im się połączyć naprawdę dobrą jakość dźwięku, z rewelacyjnym designem przypominającym to, na czym znają się najlepiej – gitarowy wzmacniacz. W końcu to właśnie od sprzętu muzycznego rozpoczęli swoją działalność.

Zobacz: Jak wybrać dobre słuchawki?

Tymczasem, firma zapowiedziała nareszcie swój pierwszy w pełni bezprzewodowy model z aktywną redukcją szumów. Motif ANC. trafią do sprzedaży już 30 września. W dodatku cena jest dość atrakcyjna, to tylko 200 dolarów, co nie jest zbyt wygórowaną kwotą jak na słuchawki z segmentu premium.

Z włączoną redukcją szumów Marshall Motif ANC będą w stanie działać 4,5 godziny na jednym ładowaniu. Powerbank pozwoli nam za to na w sumie 20 godzin słuchania muzyki. W środku znajdziemy również dwa mikrofony i dotykową regulację głośności. Nowe słuchawki będą też odporne na wilgoć, to świetny gadżet dla sportowców.

Nie powinniśmy obawiać się też zupełnie o jakość samego dźwięku. Marshall Motif ANC będą wykorzystywały dokładnie te same przetworniki co doceniony przez użytkowników model Minor II. Brzmienie powinno więc być czyste i bardzo selektywne. Tradycyjnie jednak powinniśmy spodziewać się względnie słabego basu. To zdecydowanie sprzęt stworzony dla muzyki gitarowej, a nie w pełni elektronicznej.

Zobacz też:
Mode II – pierwsze bezprzewodowe słuchawki douszne marki Marshall
Audio-Technica prezentuje nowe tanie słuchawki – ATH-S220BT
Xbox Stereo Headset – nowe, tańsze, słuchawki do Xboxa

Oceń ten post