• Ostatnia modyfikacja artykułu:2 miesiące temu

materiał partnera

Nowy pancerniak z 5G i termowizją od HAMMERA, rozwój prywatnych sieci 5G oraz więcej smartwatchy marki myPhone. Tak wyglądają plany, które firma mPTech ogłosiła podczas tegorocznych targów MWC odbywających się w Barcelonie.

Odwiedzający stoisko polskiej firmy mogli zapoznać się najnowszymi modelami wszystkich marek, tj. HAMMER, myPhone i techbite, które pojawiły się na rynku pod koniec 2023 r. i już w 2024 r. Na początku stycznia do oferty polskiego producenta trafiły bowiem m.in. HAMMER IRON V oraz HAMMER BLADE V 5G. Planów na najbliższe miesiące jest jednak znacznie więcej. Fanów marki z pewnością ucieszy informacja o nowych modelach linii CONSTRUCTION.

Zgodnie z życzeniami klientów, kolejny przedstawiciel tej serii wyposażony będzie w termowizję. HAMMER zadba także o odpowiednią efektywność i funkcjonalność nowych smartfonów. Łączność 5G, WiFi 6, 120 Hz odświeżania ekranu oraz bateria o pojemności 7000 mAh. Nie zbraknie także charakterystycznego dalmierza laserowego, który wyróżniał ten model. Premiera nowych telefonów linii CONSTRUCTION jest zaplanowana na III kwartał br.

Znacznie szybciej, bo już w II kwartale, w ofercie pojawią się smartfony HAMMER IRON Va i HAMMER BLADE Va 5G oraz klasyczny telefon HAMMER 6 LTE. Swojego następcę będzie miał także kultowy zegarek HAMMER WATCH PLUS, którego premiera została zaplanowana na III kwartał br.

HAMMER chce rozwijać prywatne sieci 5G

mptech

Wytrzymałość pancernych telefonów, wydajność porządnych smartfonów — to kierunek, w którym chce podążać HAMMER. Dodatkowo, marka jest także gotowa technologicznie do tego, żeby wziąć udział w dynamicznym rozwoju sieci 5G. Zainteresowane takimi rozwiązaniami mogłyby być firmy, które myślą o stworzeniu wewnętrznej sieci, np. na potrzeby konkretnej fabryki lub zakładu.

Przewidujemy, że w najbliższym czasie dynamicznie rozwijać się będzie także usługa prywatnych sieci 5G. Chodzi o to, żeby przedsiębiorstwo mogło stworzyć własną zamkniętą sieć, w obrębie której będą działać wszystkie sprzęty i urządzenia. To już się dzieje, np. w przemyśle i branży logistycznej. Dlatego przewagę będą mieli ci producenci, którzy dostarczą firmom odporne urządzenia z oprogramowaniem do obsługi prywatnych sieci 5G oraz zaoferują usługi integracyjne – mówi Piotr Spychalski, dyrektor sprzedaży mPTech, właściciela marki HAMMER.

Nowe zegarki myPhone

Nowości zapowiedziała także marka myPhone, która planuje rozwijać portfolio smartwatchy. Oprócz kontynuacji modeli, które swoją premierę miały w ubiegłym roku (myPhone Watch LS, CL i EL), w ofercie polskiego pojawią się jeszcze trzy nowe zegarki.  Polski producent nie zamierza rezygnować także z urządzeń dla seniorów. Na II kwartał roku zaplanowana jest premiera kolejnego telefonu klasycznego myPhone wyposażonego w łączność LTE i akcesoria w postaci bazy ładującej.

Mobile World Congress (MWC) to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży telekomunikacyjnej, corocznie odbywające się w Barcelonie. Targi przyciągają m.in. liderów branży, producentów smartfonów, dostawców usług sieciowych oraz innowatorów mobilnych, którzy prezentują najnowsze technologie i trendy związane z przyszłością telefonii komórkowej i usług mobilnych. Tegoroczne MWC odbywało się w dniach 26–29 lutego 2024 r.

Zobacz też:
myPhone N23 5G – świetna jakość w atrakcyjnej cenie
myPhone N23 i N23 Lite – nowe (bardzo) budżetowe smartfony

Oceń ten post