• Ostatnia modyfikacja artykułu:3 lata temu

Razer Anzu to nowe smart okulary firmy Razer, które mają filtr niebieskiego światła. Dzięki temu długie godziny spędzone przed komputerem nie sprawią, że później będzie nas boleć głowa, a oczy będą mniej zmęczone. Ale to nie wszystkie ich możliwości.

Ranking: Fajne gadżety

Razer Anzu mogą też pełnić rolę słuchawek bezprzewodowych. To coraz popularniejsza kategoria produktowa – Bose zaprezentowało swoje okularo-słuchawki już w 2019 r., a później Amazon wprowadził jeszcze własne Echo Frames w 2020 r. Jednak dopiero Anzu są na tyle dobrze wyposażone, że warto się nimi zainteresować (poprzednie wersje nie miały wspomnianego filtru).

Razer Anzu – okulary dla wymagającego entuzjasty PC

Anzu kosztują 200 dol. i są już dostępne w sprzedaży. Razer zaoferuje dwie wersje – okrągłe i prostokątne. Co istotne, możemy też zmieniać soczewki, aby np. zamienić je w okulary przeciwsłoneczne. Nie wiadomo na razie, czy firma zaoferuje też różne wersje kolorystyczne. Warto tu dodać, że Echo Frames Amazona są dostępne w trzech kolorach.

Razer Anzu

Podobnie jak sprzęt Amazona, Razer Anzu oferują sterowanie dotykowe za pośrednictwem panelu z boku. Możemy zarządzać muzyką, odbierać i odrzucać połączenia, a także aktywować asystenta telefonu lub włączać “tryb gry”. Smart okulary korzystają z Bluetooth 5.1 i zapewniają niskie opóźnienie na poziomie 60 ms. Na baterii działają 5 godz. i do dwóch tygodni w trybie czuwania. Mają również wbudowany mikrofon wielokierunkowy.

Razer Anzu

Anzu są też odporne na zachlapania, a także dostarczane z futerałem i kablem ładującym USB-A. Do tego producent dołącza soczewki wymienne, aby przekształcić je w okulary przeciwsłoneczne.

Zobacz też:
Algorytmy chroniące prawa autorskie są coraz bardziej okrutne
Masz słuchawki AirPods? To uważaj, aby ich nie połknąć

Źródło: Razer.com

Oceń ten post