• Ostatnia modyfikacja artykułu:1 rok temu

Serial Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy podzielił internautów. Tymczasem, IMDB zdecydowało się na usunięcie wszystkich negatywnych ocen.

O Pierścieniach Władzy pisało się już od dawna. Ciężko zresztą się temu dziwić, Amazon zapowiedział, że będzie to największe widowisko w historii „małego ekranu”. W dodatku, wydali na produkcję ponad 500 milionów dolarów, sukces wydawał się zatem murowany. Mówimy jednak o prequelu rewelacyjnego i uwielbianego przez fanów Władcy Pierścieni – oczekiwania były więc gigantyczne.

Amazon wypuścił już dwa odcinki Pierścieni Władzy i cóż, internet został dość szybko podzielony. Według niektórych użytkowników serial należy od razu określić jako dzieło sztuki. Jeszcze inni uważają raczej, że należy go jak najszybciej zakopać i całkowicie o nim zapomnieć. Przeważać wydaje się jednak zupełnie inna opinia – serial jest po prostu w porządku, ale liczyliśmy na dużo, dużo więcej. Dwa pierwsze odcinki były po prostu nieco nudne i przerysowane.

Sprawdź: Telewizor 43 cale – najlepsze modele

Tymczasem, pewien użytkownik portalu Reddit wpadł na trop bardzo ciekawej sprawy. Pierścienie Władzy mają w serwisie IMDB ocenę 6,8/10. Tragedii zatem nie ma, ale Amazon z pewnością liczył na lepszy wynik. Co jednak dość mocno zaskakuje, to brak jakichkolwiek negatywnych recenzji! Portal po prostu usunął wszystkie przyznające ocenę niższą niż 6/10.

Oczywiście, pikanterii całej sprawie nadaje bardzo prosty fakt. Portal IMDB jest własnością Amazona. Ciężko wyobrazić sobie zatem bardziej nieuczciwą praktykę niż usuwanie negatywnych recenzji. Tymczasem, pozostaje trzymać kciuki o to, aby Pierścienie Władzy mile nas jeszcze zaskoczyły kolejnymi odcinkami.

Zobacz też:
Amazon przejmuje firmę iRobot, twórców odkurzaczy Roomba
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy – fani zawiedzeni trailerem
Netflix z reklamami – znamy ceny i szczegóły nowego pakietu

 

5/5 - (1 vote)