• Ostatnia modyfikacja artykułu:1 rok temu

Aplikacje randkowe od lat cieszą się stosunkowo dużym zainteresowaniem, jednocześnie wzbudzając pewne kontrowersje. Nieraz przyczyniają się one do zawierania nowych znajomości, a nawet długotrwałych relacji romantycznych. Z drugiej strony jednak mogą również stanowić zagrożenie, gdy nie zachowa się odpowiedniej ostrożności.

I choć tego typu portale posiadają zarówno zwolenników, jak i zaciętych przeciwników, tak niezaprzeczalnie okazują się one również stosunkowo zabawne. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć ranking najśmieszniejszych opisów, jakie udało nam się znaleźć w obrębie poszczególnych aplikacji randkowych. Celem tego artykułu nie jest jednak poniżanie lub obrażanie użytkowników, a jedynie zaprezentowanie, z czym można spotykać się na porządku dziennym. Tak więc, bez zbędnego przeciągania – przejdźmy do rzeczy!

Zobacz również: Najlepsze aplikacje randkowe – gdzie szukać drugiej połówki?

Najśmieszniejsze opisy z aplikacji randkowych [TOP 13]

Nie od dziś wiadomo, że aplikacje randkowe zrzeszają szereg różnorodnych osób. Niektóre z nich wykazują się przy tym wręcz zaskakującą kreatywnością w formułowaniu zarówno wiadomości, jak i opisów do własnego profilu. Inne natomiast zdają się nie do końca wiedzieć, jak zachęcić do siebie ludzi, co jest możliwe do zaobserwowania w dalszej części artykułu.

Miejsce 13.

Znajomość swoich zalet i wad zdecydowanie wychodzi na plus. Trudniejszym może jednak okazać się przekonanie potencjalnych zainteresowanych Pań, że „dziewczyna ze zdjęcia” w rzeczywistości nie jest obecną partnerką.

Miejsce 12.

Wysoka samoocena, „bmwiu ;3” oraz wątpliwa umiejętność prawidłowego stosowania znaków interpunkcyjnych – czego chcieć więcej?

Miejsce 11.

Grunt to wiedzieć czego się chce (i czego się nie chce). Zastanawiające mogą jednak okazać się między innymi „tatułaże”, czy też zainteresowania w postaci zmian klimatycznych oraz ekologii.

Miejsce 10.

Zdecydowanie niespotykane zainteresowania.

Miejsce 9.

Najśmieszniejsze opisy z aplikacji randkowychPanowie – w odpowiedzi na ten opis najwygodniej będzie załączyć CV.

Miejsce 8.

Najśmieszniejsze opisy z aplikacji randkowychUmiejętność oszczędzania własnego czasu, praca (a w zasadzie jej brak) w znanej i cenionej firmie oraz konkretne, sprecyzowane wymagania. Same zalety.

Miejsce 7.

Poczucie humoru zdecydowanie nie wychodzi z mody. Podobnie jak czerwone flagi.

Miejsce 6.

Najśmieszniejsze opisy z aplikacji randkowychSzczera i całkowicie bezwarunkowa miłość – poszukiwania można uznać za zakończone.

Miejsce 5.

Komentarz zdaje się zbędny.

Miejsce 4.

Najśmieszniejsze opisy z aplikacji randkowychW końcu konkrety – zdolność kredytowa i jasne wymagania.

Miejsce 3.

Pov: kiedy chłopak zablokuje Cię wszędzie z wyjątkiem aplikacji randkowej.

Miejsce 2.

Najśmieszniejsze opisy z aplikacji randkowychNiezaprzeczalnie jeden z faworytów powyższego rankingu. Z pewnością warto docenić przy tym umiejętność zaangażowania czytelnika w historię, a także sprawnego wywoływania zaskoczenia w postaci niecodziennego zwrotu akcji.

Miejsce 1.

Całkowicie nieironicznie, naszym zdaniem jest to prawdopodobnie najśmieszniejszy, a zarazem najprawdziwszy opis, jaki znaleźliśmy w aplikacji randkowej. Ukazuje on bowiem pewnego rodzaju standard spotykany na tego typu portalach, gdzie niemal każdy użytkownik wymienia szereg swoich zainteresowań, zalet, czy też wymagań pod względem nawiązywanych relacji.

Najśmieszniejsze opisy z aplikacji randkowych – podsumowanie

W dobie mediów społecznościowych i możliwości całkowicie bezwysiłkowego nawiązywania znajomości, aplikacje randkowe odgrywają znaczącą rolę. Nieraz posłużą one jednak wyłącznie za dodatkowe źródło uśmiechu, o czym zdecydowanie nie należy zapominać. Ponadto zaleca się, aby w trakcie użytkowania tego typu portali zachowywać nie tylko stosunkowo duży dystans, ale również ostrożność.

3.7/5 - (3 votes)