• Ostatnia modyfikacja artykułu:11 miesięcy temu

Zazwyczaj wybierając podkładkę pod mysz zastanawiamy się nad tym jakiej powinna być wielkości i czy powinna mieć miękką czy twardą powierzchnię. W większości przypadków wystarczy określić swój budżet i wybrać model, który wydaje się być w porządku.

Co jednak, jeśli mógłbyś mieć produkt, który swoimi możliwościami daleko wykracza poza wszystko to, co oferują standardowe podkładki pod myszkę? Bezprzewodowa myszka z podkładką z ładowaniem w technologii Qi to połączenie, które oferuje najwyższy poziom wygody.

Często zabierasz myszkę ze sobą na wyjazdy albo do biura? Nie musisz już martwić się o uszkodzenie kabla. Możesz też zapomnieć o konieczności podpinania przewodu USB i ładowania z gniazdka. Od teraz zawsze możesz mieć pod ręką podkładkę, która dba o poziom naładowania baterii, a dodatkowo ładuje wszelkie inne urządzenia, które nadają się do bezprzewodowego ładowania w technologii Qi.

Sprawdź również: TOP 5 podkładek pod myszkę z bezprzewodowym ładowaniem

Wersje kolorystyczne Pout Hands3 Split: Dust Gray, Latte Cream, Midnight Blue i Rose Beige.

Wersje kolorystyczne Pout Hands3 Split: Dust Gray, Latte Cream, Midnight Blue i Rose Beige.

Jakie cechy powinna posiadać dobra podkładka pod mysz?

Dobra podkładka pod myszkę chroni zarówno biurko, jak i mysz. Niezależnie od tego czy grasz w gry multiplayer, które wymagają szybkiej reakcji czy dużo pracujesz na laptopie, na pewno zależy Ci też na tym, żeby podkładka umożliwiała maksymalnie płynne ruchy i precyzyjną kontrolę. Dlatego kluczowy jest materiał wykonania i wierzchniego pokrycia.

Spód powinien być gumowy, żeby zapewniać stabilność, ale nie powinien zostawiać śladów na biurku. Z kolei pokrycie zewnętrzne musi być trwałe i odporne na uszkodzenia. Powinno zapewniać wysoki komfort użytkowania, czyli łatwe i dokładne sterowanie myszą.

Pout Hands3 Split ma pokrycie z ekologicznej skóry. Ten materiał oferuje nie tylko nieograniczoną wygodę użytkowania myszki, ale i wytrzymałość oraz wodoodporność. Dodatkowo masz sporą ilość wersji kolorystycznych do wyboru. Hands3 Split jest dostępny w kolorze Dust Gray, Latte Cream, Midnight Blue oraz Rose Beige. Każdy z nich prezentuje się elegancko zarówno z setem gamingowym, jak i na biurku w pracy.

Oddzielana ładowarka indukcyjna Pout Hands3 Split

Oddzielana ładowarka indukcyjna

To, co wyróżnia model Pout Hands3 Split od innych podkładek pod mysz z bezprzewodowym ładowaniem to hybrydowa konstrukcja. Moduł ładujący możesz odłączyć jednym ruchem, dzięki czemu Hands3 Split może pełnić rolę podkładki albo ładowarki do urządzeń elektronicznych Qi.

Podkładka pod mysz i podkładka ładująca mogą też tworzyć idealną całość dzięki wmontowanemu trwałemu magnesowi. Co istotne, element ładujący może być przykładany z dowolnej strony. Nie ważne więc czy jesteś prawo czy leworęczny. Możesz sprawdzić wszystkie konfiguracje i wybrać tą, w której najlepiej się czujesz.

Poręczną matę ładującą do urządzeń elektronicznych Qi możesz położyć na stoliku nocnym, żeby podładować telefon. Bez problemu zabierzesz ją też na wszelkie wyjazdy, podczas których szybko podładujesz na przykład wkładki douszne. To rozwiązanie oferuje wiele funkcjonalnych zastosowań.

 

Pout Hands3 Split w wersji Latte Cream.

Pout Hands3 Split w wersji Latte Cream.

Szybkie ładowanie bezprzewodowe w Pout Hands3 Split

Oddzielana, szybka ładowarka indukcyjna naładuje nie tylko myszkę, ale i telefon, ulubione AirPodsy i wszelkie inne urządzenia ładowane bezprzewodowo. Funkcja szybkiego, bezprzewodowego ładowania wspiera wyjście o mocy od 5 do 15 W.

To oznacza, że Pout Hands3 Split współpracuje z praktycznie wszystkimi flagowymi telefonami. Wśród nich jest iPhone (7.5 W), Samsung (10 W) oraz LG (15 W), ale także Xiaomi, Google Pixel, Huawei i wiele innych modeli telefonów, tabletów oraz urządzeń mobilnych.

Układ kontroli procesu ładowania zapewnia wysoką wydajność ładowania i szybkość przesyłu energii. Z kolei dzięki szeregowi zabezpieczeń termicznych możliwe jest utrzymanie niskiej temperatury pracy.

Moduły ładujące podkładek Pout Hands3 Split Midnight Blue i Latte Cream.

Moduły ładujące podkładek Pout Hands3 Split Midnight Blue i Latte Cream.

Pout Hands3 Split – opinia

Kupując bezprzewodową myszkę z pewnością spędziłeś sporo czasu nad tym, żeby wybrać model, który będzie dla Ciebie najlepszy. Podkładka pod mysz z bezprzewodowym ładowaniem powinna zapewniać szybką i dokładną pracę myszy, żeby podnieść komfort użytkowania zamiast go obniżyć.

Pout Hands3 Split sprosta temu zadaniu. Oferuje nie tylko precyzyjną kontrolę, ale i wysoką jakość wykonania, która ma przełożenie na wytrzymałość i wygodę. Została zaprojektowana przez specjalistów z Korei z najwyższą dbałością o szczegóły.

Wyróżnia się pośród innych podkładek pod mysz z bezprzewodowym ładowaniem. Nie tylko swoją funkcjonalnością, ale i nowoczesnym designem. To prawdopodobnie najbardziej zaawansowana kombinacja eleganckiej podkładki pod mysz i podkładki do szybkiego ładowania bezprzewodowego.

Czytaj także: Składany smartfon – czy warto go kupić?

#materiałreklamowy

5/5 - (1 vote)