• Ostatnia modyfikacja artykułu:1 rok temu

Allegro Smart już wkrótce nie będzie mogło być dzielone pomiędzy użytkownikami. Firma przygotowała za to wątpliwą promocję na otarcie łez.

Każdy kto kiedykolwiek robił zakupy online z pewnością docenia pakiet Allegro Smart. Za stosunkowo niewielką opłatą możemy korzystać dzięki niemu z darmowej dostawy do paczkomatów. Niestety, jakiś czas temu abonament podrożał o 10 złotych i kosztuje już 60 zł rocznie. Dodatkowo, darmowa wysyłka dostępna jest dla zakupów wartych więcej niż 45 złotych.

Tymczasem, wygląda na to, że Allegro Smart znowu się dość mocno pogorszy. Tym razem serwis zabierze nam uwielbianą opcję dzielenia abonamentu w ramach programu Family. Zasady były bardzo jasne i niezwykle atrakcyjne – abonament można dzielić z nawet dziewięcioma członkami rodziny, co sprawiało, że roczny koszt nie przekraczał często 6 złotych!

Oczywiście, nikt w żaden sposób nie sprawdzał tego, czy osoby z którymi dzielimy Smarta faktycznie należą do naszej rodziny, czy nie. Najczęściej po prostu mogliśmy dogadać się z przyjaciółmi czy nawet nieznajomymi z internetu. Niestety, taka możliwość zostanie wyłączona 30 czerwca tego roku. Abonamenty nabyte przed 21 listopada 2022 roku będą mogły jednak korzystać z niej aż do zakończenia rocznego cyklu rozliczeniowego.

Na „otarcie łez” Allegro przygotowało dla nas jednak promocję. Do 21 maja abonament Smart kosztuje jedynie 50 złotych, czyli dokładnie tyle ile przed ostatnimi podwyżkami. Oferta dostępna jest zarówno dla nowych jak i obecnych użytkowników. Serwis szykuje też rzekomo nowe opcje na dzielenie się abonamentem, ale z pewnością nie będą one już tak atrakcyjne.

Zobacz też:
Allegro ukarane gigantyczną karą przez UOKiK
Netflix nie będzie pobierał w Polsce opłat za dzielenie konta
Allegro celowo psuje wyszukiwanie najtańszych produktów?

Oceń ten post