• Ostatnia modyfikacja artykułu:1 rok temu

Amazon Prime Day, czyli prawdziwy festiwal zakupów online odbędzie się po raz pierwszy również w Polsce. Początek już 12 lipca!

Wygląda na to, że Amazon już na dobre wszedł do Polski. Od ponad roku możemy już przecież robić zakupy w polskiej wersji serwisu i korzystać z serwisu Prime TV. Najwyższa pora, żeby do naszego kraju zawitało również jedno z największych świąt zakupów online – Amazon Prime Day. Cała promocja potrwa od 12 do 13 lipca. No dobrze, ale na co w ogóle możemy liczyć?

Amazon zapowiada, że główną atrakcją będą wysokie przeceny na elektronikę. Wiemy już z całą pewnością, że nowa tutaj o markach takich jak Sony, Bose, Toshiba, Pioneer, Apple, Huawei czy Logitech. Oczywiście, na najlepsze zniżki możemy liczyć w kwestii produktów Amazona takich jak Kindle, głośniki Echo czy opaski Halo Band.

Elektronika to jednak nie wszystko, podczas Amazon Prime Day kupimy też sporo sprzętu AGD, ubrań czy nawet zabawek dla dzieci. Każdy powinien znaleźć coś idealnego dla siebie. Co ciekawe, członkowie programu Prime otrzymają też 30 darmowych gier komputerowych. Znajdziemy tam takie hity jak Mass Effect: Edycja Legendarna czy Star Wars Jedi Knight – Jedi Academy.

Oczywiście, Amazon Prime Day będzie dostępny tylko dla osób, które wykupiły abonament Prime. Na szczęście, możemy skorzystać teraz z 30-dniowego okresu próbnego. Po tym czasie zapłacimy za niego 49 zł za rok. Tak jest – w cenie jest dostęp do Prime Video.

Zobacz też:
Amazon odnotował 3,8 mld dol. strat w pierwszym kwartale 2022
Metro Goldwyn Mayer zostało oficjalnie przejęte przez Amazona
Amazon wprowadza listę słów zakazanych dla pracowników

Oceń ten post