• Ostatnia modyfikacja artykułu:2 tygodnie temu

Krótko przed wydarzeniem Samsung Unpacked wyciekły informacje sugerujące potencjalną cenę inteligentnego pierścionka. Galaxy Ring będzie niestety bardzo drogi!

Inteligentne pierścienie to wciąż względna nowość na rynku. Niewielu producentów ma je w swojej ofercie, a wybór jest raczej mizerny. Samsung dołącza jednak do tego grona, prezentując Galaxy Ring. No a raczej dołączy wkrótce, bo prezentacja odbędzie się za kilka dni. Już teraz wyciekły jednak pewne fajne i pewne znacznie mniej fajne szczegóły.

Dokładne informacje o urządzeniu, w tym jego cena, zostaną zaprezentowane podczas Samsung Unpacked 10 lipca. Pojawiły się jednak plotki, że cena może spokojnie przekroczyć 300 dolarów, a urządzenie może być oferowane z subskrypcją. Samo to już było dziwaczne. Tymczasem, według najnowszych przecieków Samsung Galaxy Ring ma kosztować aż 449 euro. To zaporowa wręcz cena jak na niezbyt dobrze przyjęty na rynku gadżet.

Sprawdź: Najlepszy smartwatch męski – polecane modele

Czy pierścionek za prawie dwa tysiące złotych kogoś przekona? To bardzo wątpliwe – w tej cenie mamy smartwatche klasy premium. Konkurencja też ma tańsze modele w ofercie. Dla porównania, cena Oura Ring zaczyna się od 299 dolarów, a RingConn kosztuje około 279 dolarów

Wydarzenie Unpacked będzie obejmować nie tylko prezentację Galaxy Ring, ale także innych nowych urządzeń. Wśród nowości znajdą się m.in. nowe składane smartfony i smartwatche. Samsung Galaxy Unpacked odbędzie się 10 lipca o godzinie 19:00 czasu polskiego, a transmisja będzie dostępna na oficjalnym kanale producenta na YouTube.

Zobacz też:
Galaxy Watch FE – Samsung prezentuje tańszego smartwatcha|
Samsung szykuje jeszcze droższego składanego smartfona
AMD wykorzysta litografię 4 nm od Samsunga

Oceń ten post