• Ostatnia modyfikacja artykułu:2 tygodnie temu

Rockstar ma potężny problem. Do sieci wyciekły materiały z ich nachodzącej gry, czyli długo wyczekiwanego GTA 6.

Nie możecie doczekać się już GTA 6? Mamy dla was dość dobrą wiadomość. Rockstar intensywnie pracuje już nad kolejną wersją swojej kultowej serii. W dodatku mamy na to bardzo twarde dowody. Pewien haker włamał się na ich serwery i pobrał ponad 3,6 GB materiałów pochodzących z wewnętrznej komunikacji pomiędzy pracownikami. Wiemy zatem, że całość zostanie osadzona w Vice City, a fabuła rozegra się po wydarzeniach z piątej części.

Sprawdź: Mysz gamingowa – najlepsze modele

Cały wyciek miał miejsce kilka dni temu i wszyscy podeszliśmy do niego bardzo sceptycznie. Niemniej, Rockstar oficjalnie potwierdził już jego prawdziwość. Firma dba też bardzo mocno o usunięcie z internetu wszystkich nielegalnie pobranych materiałów. Filmy na YouTube zostały już usunięte, wątki na forach pousuwane a na Reddicie panuje pełna cenzura. Oczywiście, jest to dość daremny trud i materiały wciąż pojawiają się w coraz to nowszych miejscach. W internecie nic przecież nie ginie, prawda?

Jak na razie, GTA 6 nie wygląda zbyt zachęcająco. Musimy pamiętać jednak, że to dopiero bardzo wczesna wersja, nic zatem dziwnego, że jakość grafiki nie jest na najwyższym poziomie. Rockstar wykorzystał również sporo elementów ze swoich poprzednich gier takich jak GTA V czy Red Dead Redempion. Oczywiście, w tym artykule nie możemy pokazać wam żadnych przecieków, ale nie powinniście mieć problemu ze znalezieniem ich w internecie.

Zobacz też:
Rockstar wstrzymuje prace nad remasterami starych gier
GTA 6 – Rockstar Games potwierdza, że prace już ruszyły
Activision Blizzard zarobiło fortunę na mikropłatnościach

1/5 - (1 vote)