Chcesz spróbować swoich sił przy tworzeniu własnej muzyki? Wszystkie aplikacje Moog na iOS są dostępne zupełnie za darmo przez kilka najbliższych dni.

Marki Moog nie trzeba przedstawiać chyba żadnemu miłośnikowi muzyki. Od swojego powstania w 1953 roku systematycznie wypuszczają na rynek coraz to nowsze instrumenty i syntezatory. Z ich urządzeń korzystają do dawna gwiazdy największego formatu, otwierające gigantyczne festiwale muzyczne.

Możecie natomiast nie wiedzieć, że zmarły w 2005 roku założyciel firmy Robert A. Moog obchodził swoje urodziny 23 maja. Z tej właśnie okazji firma postanowiła podarować wszystkim fanom kilka naprawdę świetnych prezentów.

Zobacz: Jak wybrać program do tworzenia muzyki?

Syntezatory to urządzenia, które z powodzeniem można używać w formie wirtualnej. Moog od dawna sprzedaje więc cyfrowe wersje swoich największych klasyków w formie aplikacji na iPady. Z okazji urodzin postanowili jednak udostępnić je zupełnie za darmo. W dodatku, jeśli pobierzemy je teraz, będziemy mieć je już zupełnie na zawsze.

Firma udostępniła nam aż 4 najpopularniejsze aplikacje – Model 15, Minimoog Model D, Animoog i Filtatron. Są to kolejno 2 niezwykle funkcjonalne syntezatory, filtr audio i syntezator polifoniczny. To naprawdę wszystko czego potrzebujecie, żeby zacząć tworzyć swoje własne utwory.

Warto tutaj wspomnieć, że wszystkie te aplikacje nie należą wcale do najtańszych. Za syntezatory zapłacimy kolejno 20, 15 i 10 dolarów, filtr audio jest już nieco tańszy – 5 dol.

Moog nie ogłosił jeszcze jak długo potrwa promocja, ale z pewnością nie potrwa zbyt długo. Nie ma więc na co czekać – pobierzcie je już teraz!

Zobacz też:
Wirtualna produkcja muzyki od Korga już wkrótce
Mooer Audio GTRS S800 – gitara i perkusja w jednym!?
Najlepsze transmitery FM – ranking produktów