• Ostatnia modyfikacja artykułu:9 miesięcy temu

TCL zaprezentowało zupełnie nową serię telewizorów. C63 to modele 4K QLED wyposażone w system Google TV.

Rynek telewizorów tak naprawdę ciągle ewoluuje na naszych oczach. Firmy prześcigają się w tym, która z nich zapewni swoim klientom jak najlepszy obraz. Wygląda na to, że bardzo mocną propozycję w tej kategorii zaprezentowało nam właśnie TCL. Ich nowa seria C63 to doskonały wybór dla najbardziej wymagających użytkowników.

Zacznijmy od najważniejszego, czyli matrycy. To w końcu ona odpowiada za jakość wyświetlanego obrazu. TCL C63 wykorzystują technologię QLED. To połączenie tradycyjnych OLEDów z Quantum Dot Display, czyli kropkami kwantowymi. Nie znajdziecie obecnie na rynku nic lepszego – gama wyświetlanych barw sięga ponad miliarda kolorów!

Sprawdź: Telewizor 43 cale – najlepsze modele

TCL C63 obsługują do tego standard Dolby Vision, który gwarantuje nam doskonały kontrast, wysoką głębie kolorów i odpowiednio dużą jasność. Bardzo interesującym dodatkiem jest również technologia Motion Clarity, czyli algorytm wygładzający najbardziej dynamiczne sceny. To coś bardzo przydatnego podczas oglądania rozgrywek sportowych.

Oczywiście, nie zapomniano też tutaj o graczach. W serii C63 znajdziemy technologię Game Master, która optymalizuje obraz w grach wideo. Telewizory zapewniają też minimalną częstotliwość odświeżania obrazu 50 Hz (zwykle będzie to jednak 60 Hz). Oczywiście, mamy też pełne wsparcie dla standardu HDMI 2.1. To dobry wybór do konsol najnowszych generacji.

Telewizory TCL C63 dostępne są w pięciu najpopularniejszych rozmiarach – 43”, 50”, 55”, 65” i 75”. Każdy znajdzie więc idealny model dla siebie. Wszystkie z nich mają oczywiście rozdzielczość 4K i zapewniają obraz w standardzie HDR. Czy można sobie zażyczyć czegoś jeszcze?

Zobacz też:
Sony prezentuje pierwszy telewizor z matrycą QD-OLED
HBO GO przestało działać na starszych telewizorach
Telewizory Samsung Frame będą obsługiwały NFT

Oceń ten post