• Ostatnia modyfikacja artykułu:3 lata temu

Z nieukrywaną radością informujemy, że znajdziecie nas już również na Youtube! Testoria TV News to nasz nowy, cotygodniowy przegląd najważniejszych wiadomości ze świata technologii.

Czasami ciężko jest być na bieżąco, z tym co dzieje się w szerokim świecie. Szczególnie, jeśli mowa tutaj o świecie technologii, gdzie wszystko dzieje się przecież niemal w mgnieniu oka. Na szczęście, mamy dla Was zupełnie nowy cykl – Testoria TV News.

Specjalnie dla Was, co tydzień będziemy publikować przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości, w formie krótkiego materiału wideo. Dzięki temu, już zawsze będziecie na bieżąco i nie zaskoczy was żadna wiadomość.

Pierwszy odcinek Testoria TV News znajduje się już na naszym oficjalnym kanale Youtube, zobaczcie sami:

Jeśli chcecie być z nami na bieżąco, nie zapomnijcie zasubskrybować naszego kanału. Jeśli spodobał wam się za to pierwszy odcinek, możecie go polubić. Dzięki temu wiemy, że trafił on w wasze gusta – wasze opinie są dla nas najważniejsze!

Poza samymi wiadomościami, na naszym kanale znajdziecie też testy, recenzje i wszystkie inne ważne informacje o nowym, ciekawych produktach na rynku!

PS. Jeśli jeszcze nie wiecie, jesteśmy też na Facebooku!

Zobacz też:
Szczepionka na COVID i fałszywe testy są już w dark webie
Samsung opracował pamięci 512 GB DDR5 – to nowy rekord
Procesory 7 nm Intel Meteor Lake zadebiutują w 2023 r.

Oceń ten post