• Ostatnia modyfikacja artykułu:10 miesięcy temu

TikTok rozpoczął testy czegoś zupełnie nowego. Już wkrótce pojawi się płatna wersja aplikacji, pozbawiona jakichkolwiek reklam.

TikTok to bez wątpienia najpopularniejsza aplikacja na świecie i ciężko z tym dyskutować. Przynajmniej, jeśli mówimy o social-mediach. Oczywiście, wszystko dostępne jest w 100% za darmo, a aplikacja zarabia na reklamach i profilowaniu użytkowników. W tej drugiej kwestii jest też wybitnie agresywna, a niektórzy nazywają ją wręcz narzędziem szpiegowskim.

Tymczasem, TikTok planuje wprowadzić nową funkcję. W ramach miesięcznego abonamentu będziemy mogli pozbyć się reklam. Innymi słowy, wprowadzają wersję premium. Wstępne informacje donoszą, że kosztować będzie nas to 5 dolarów miesięcznie, ale ceny z pewnością będą różne dla różnych krajów i u nas będzie nieco taniej.

Sprawdź: Emulator Androida – co to jest i jak go zainstalować?

Co ciekawe, TikTok nie oferuje absolutnie nic więcej poza brakiem reklam. Nie możemy liczyć więc na oznaczenie naszego profilu, weryfikację, szybszy dostęp do pomocy technicznej czy jakiekolwiek inne bonusy. Ale pamiętajmy, że to dopiero pierwsze testy. Być może finalny produkt będzie nieco atrakcyjniejszy.

Kiedy TikTok wprowadzi nową funkcję? Tego nie wiadomo, jak na razie wzmianki o niej znajdują się jedynie w kodzie aplikacji u niektórych użytkowników. Nie istnieje jednak dobry powód, dla którego nie mieliby zrobić tego względnie szybko. Bardzo możliwa jest zatem premiera jeszcze w tym roku. Oczywiście, istnieje też taka sama szansa na to, że pierwsze testy pokażą, że użytkownicy absolutnie nie są zainteresowani i nowa funkcja nigdy nie zadebiutuje. Czas pokaże.

Zobacz też:
Facebook ma nowe logo. Czy ktoś w ogóle to zauważył?
TikTok – prawie połowa Amerykanów chce zakazu aplikacji!
Meta wprowadza płatną weryfikację na Facebooku i Instagramie

Oceń ten post