• Ostatnia modyfikacja artykułu:1 rok temu

Nowoczesne lampki biurkowe to dziś znacznie więcej niż tylko oświetlenie zadaniowe o estetycznym designie. Activejet Future i Activejet Technic są tego doskonałymi przykładami.

wyposażone w diody LED, które oferują najdłuższą żywotność, a także możliwość regulacji w zakresie temperatury barwowej i intensywności oświetlenia.

Dlaczego te cechy lampek biurkowych powinny Cię zainteresować i jakie korzyści mogą Ci przynieść? Te kwestie omawiamy w dzisiejszym porównaniu.

Lampka biurkowa Activejet Future

Activejet Future to elegancka, minimalistyczna lampa biurkowa, która nie zajmie dużo miejsca, a ma sporo do zaoferowania. Daje możliwość dopasowania barwy w zakresie 2800 K – 5500 K, a także skierowania światła w dowolne miejsce dzięki ramieniu ruchomemu w dwóch miejscach. Dodatkowo w swojej podstawie ma miejsce na podręczne przybory.

Lampka biurkowa Activejet Future

Możliwość regulacji barwy światła

Mało kto zastanawia się nad tym na co dzień, ale barwa światła ma kluczowe znaczenie dla naszej aktywności i motywacji. Wynika to z naturalnej reakcji naszego organizmu na oświetlenie, które zmienia się wraz z porą dnia.

Tradycyjne żarówki, które osiągają wartości w przedziale 2800 K – 3000 K tworzą relaksującą atmosferę, ponieważ są zbliżone do barw zachodzącego słońca. Z kolei uniwersalna barwa w okolicy 4000 K pozwala na zachowanie maksymalnej produktywności, ponieważ jest bliższa barwom, które dostarcza nam słońce w bezchmurny dzień. W jasny, słoneczny dzień barwa światła na zewnątrz mieści się w zakresie 5500 – 6000 K.

Lampka biurkowa Activejet Future pozwala dopasować barwę do pory dnia i efektu, jaki chcesz uzyskać. Niezależnie od tego czy chcesz spędzisz czas przy relaksującej książce czy uzyskać maksimum efektywności podczas pracy albo nauki –  ten model oferuje trzy różne tryby ustawień barw dla wszystkich rodzajów aktywności.

Mobilność i funkcjonalność

Dodatkową zaletą lampki biurkowej Activejet Future jest wbudowany akumulator o pojemności 1200 mAh, który jest zasilany odłączanym kablem USB.

Dzięki niewielkim rozmiarom, odłączanemu okablowaniu i akumulatorowi, lampkę możesz łatwo przenosić między pokojami, a nawet zabrać ze sobą na wyjazd.

Lampka biurkowa Activejet Technic

Lampka biurkowa Activejet Technic

Activejet Technic trafił do naszego porównania jako model, który spełnia nieco inne potrzeby niż Activejet Future. Wspiera organizację czasu i pracy dzięki swoim unikalnym funkcjom, a jednocześnie oferuje wszystko to, co powinny oferować najlepsze lampki biurkowe. W tym na przykład regulację intensywności oświetlenia, która odbywa się za pomocą dotykowego panelu.

Maksymalna kompaktowość

Lampkę biurkową Activejet Technic jeszcze łatwiej zabrać ze sobą gdziekolwiek się wybierasz. Składana konstrukcja umożliwia uzyskanie wymiarów małego pudełka bez wystających elementów. Dzięki temu nie tylko łatwo ją transportować, ale i przechowywać, jeśli w danym momencie jej nie potrzebujesz.

Wsparcie w organizacji

Największą zaletą lampki Activejet Technic jest jednak jej wyświetlacz, który oferuje bieżący odczyt zegaru, aktualną datę, temperaturę, a także możliwość ustawienia budzika. Możesz więc nie tylko monitorować ile czasu spędziłeś na danej czynności, ale też usprawniać swoją pracę lub naukę.

Podręczny organizer przechowa w podstawie lampki wszelkie przedmioty, które lubisz mieć przy sobie – długopisy, nożyczki czy zakreślacze.

Porównanie lampek biurkowych Activejet

Zarówno model Future, jak i Technic mają unikalne cechy, które będą odpowiadały różnym grupom użytkowników. Podczas gdy funkcjonalność Activejet Technic docenią nawet najwięksi pedanci, Activejet Future będzie idealną odpowiedzią na potrzeby tych, którzy cenią sobie możliwość dopasowania otoczenia do swoich aktywności.

Oba modele wyróżniają się kompaktowymi rozmiarami, dzięki czemu nie zajmują dużo miejsca i są łatwe w przenoszeniu. Mogą być z Tobą zawsze tam, gdzie ich potrzebujesz. Dodatkowo, możesz dowolnie skierować źródło światła dzięki regulowanym ramionom lampek. Sposób padania światła na biurko ma duży wpływ na zmęczenie oczu, więc wbrew pozorom nie jest to mało znacząca kwestia.

Oceń ten post