• Ostatnia modyfikacja artykułu:5 miesięcy temu

Lenovo Yoga Slim 7i Pro X to jeden z ciekawszych, kompaktowych notebooków tego roku. W naszym materiale wideo znajdziesz informacje na temat tej maszyny wraz z bliższym spojrzeniem na jej konstrukcję:

Kupując go do 31. Marca otrzymasz dodatkowo tablet Lenovo Tab M8 drugiej generacji. Wystarczy wyciąć kod kreskowy i numer seryjny z opakowania produktu i przesłać go poprzez formularz zgłoszeniowy w terminie 14 dni od momentu zakupu. Więcej informacji o akcji promocyjnej znajdziesz pod tym adresem internetowym.

Lenovo Yoga Slim 7i Pro X – Thunderbolt 4 i WiFi 6E

Wyższa klasa sprzętu przenośnego objawia się między innymi w zestawie portów oraz możliwościach łączności. W przypadku Lenovo Yoga Slim 7i Pro X do dyspozycji mamy dwa USB-C z Thunderbolt 4, HDMI 2.1, USB-A i klasycznego jacka, czyli bardzo sensownie.

Lenovo Yoga Slim 7i Pro X - Thunderbolt 4

Wi-Fi występuje w standardzie 6E, oferującym transfery, przekraczające 1600 MBit/s.

Jeżeli zaś chodzi o pamięć operacyjną, w tej maszynie do pary z i7-12700H sprzężono energooszczędne moduły DDR5, które przedłużą nieco czas pracy na baterii.

Lenovo Chip AI 2.0 – inteligentna praca laptopa

Pierwszym i chyba najbardziej odczuwalnym momentem, w którym zauważa się inteligencję pracy Lenovo Yoga Slim 7i  Pro X , jest jego klawiatura. Ta posiada dwustopniowe podświetlenie, które kontrolowane jest przez sensor światła w otoczeniu, znajdujący się nad ekranem.

To wraz z automatyczną redukcją hałasu wchodzi w skład Lenovo Chip AI 2.0, czyli całemu zespołowi inteligentnych funkcji, które mają maksymalnie usprawniać korzystanie z maszyny.

Lenovo Yoga Slim 7i Pro X - subnotebook

Oprócz tego mamy także System-X-Power, będącym połączeniem najwyższej jakości komponentów z szeregiem systemowych optymalizacji, pozwalających na osiągnięcie najwyższej efektywności sprzętu.

Elementami tego systemu są m.in: Odblokowane TDP czy Turbo Matrix, czyli szybsza droga komunikacji między najważniejszymi podzespołami. Dzięki niemu notebook osiąga nawet 10% lepszą wydajność w porównaniu do jednostek o takiej samej konfiguracji bez X-Power.

Dodatkowym udogodnieniem w codzienności z tym notebookiem jest kamera na podczerwień, która pozwala na bezpieczne logowanie się za pomocą Windows Hello.

Jeżeli więc często zamykasz i otwierasz komputer, oszczędzi Ci to sporo czasu przy wpisywaniu hasła.

Podsumowanie

6 rdzeni P i 8 E z i7-12700H to spora moc obliczeniowa, która w tak małej obudowie raczej nie występuje. Dodanie do tej konfiguracji RTX 3050 otwiera przy tym drogę do profesjonalnej pracy za pośrednictwem sterowników NVIDIA Studio.

Lenovo Yoga Slim 7i Pro X - rtx 3050 i7-12700h

Taka uniwersalność, zamknięta w niewielkim, 14 calowym formacie, daje całkiem niezłą pozycję w swoim segmencie.

Materiał reklamowy

1/5 - (1 vote)