• Ostatnia modyfikacja artykułu:1 tydzień temu

Amazon Prime jest już nareszcie dostępny w Polsce. W dodatku, cena jest niesamowicie atrakcyjna! To tylko 49 złotych za rok.

Wygląda na to, że w końcu się doczekaliśmy. Prime oficjalnie trafił już do Polski. Użytkownicy są zachwyceni i to w dodatku dość słusznie – opcji jest naprawdę mnóstwo a cena wyjątkowo atrakcyjna. Niestety, jest jeden olbrzymi przegrany – akcje Allegro spadają od rana na łeb i szyję.

No dobra, ale co w ogóle daje nam ten cały Prime? Czy warto się nim zainteresować? W dużym skrócie: jak najbardziej warto! Przede wszystkim, będziemy mogli cieszyć się dzięki niemu darmową dostawą z Amazona niezależnie od kwoty zakupu. W dodatku, paczka przyjdzie do nas znacznie szybciej – w 99% przypadków już następnego dnia.

Amazon Prime Video za 49 złotych rocznie?!

To oczywiście nie wszystko, w cenie Amazon Prime otrzymamy też dostęp do Prime Video, czyli jednego z lepszych serwisów streamingowych na rynku. I to chyba właśnie to jest najmocniejszym argumentem, dlaczego warto się zdecydować na zakupy. 49 złoty rocznie to praktycznie jak za darmo, jeśli spojrzymy na ofertę filmów i seriali.

Oprócz tego, miłym bonusem jest też Prime Gaming, w ramach którego co miesiąc dostaniemy kilka darmowych gier. W dodatku, możemy przypisać je na stałe do naszego konta Steam czy GOG. Przy okazji, otrzymamy też 1 suba na Twitchu miesięcznie.

Robi wrażenie prawda? A to wszystko za 49 złotych rocznie. Niestety, promocja jest ograniczona czasowo, więc lepiej się pospieszyć.

Zobacz też:
Jakie produkty osiągnęły największą sprzedaż w Amazon Prime Day?
Amazon Prime zyskał w 2020 50 milionów nowych użytkowników
Amazon prezentuje robota domowego. Poznajcie Astro

Oceń ten post