• Ostatnia modyfikacja artykułu:3 lata temu

VanMoof zaprezentowało zupełnie nowy rower elektryczny w swojej ofercie. V będzie w stanie rozpędzać się nawet do 50 km/h.

Bez najmniejszych wątpliwości, transport ewoluuje na naszych oczach. Urządzenia takie jak hulajnogi elektryczne, monocykle czy właśnie e-rowery przeszły w ciągu kilku lat z niszy do pełnego mainstreamu. Wniosek jest jeden – chcemy móc poruszać się wszędzie, gdzie chcemy i niekoniecznie używać do tego samochodu.

Najnowszym trendem nie są wcale jednak wspomniane wcześniej hulajnogi, a właśnie rowery elektryczne. Nic zresztą dziwnego – zapewniają naprawdę świetny zasięg i przyzwoitą prędkość. Jeśli skończy nam się za to akumulator, to zawsze możemy przełączyć się na tradycyjny tryb manualny.

Zobacz: Hulajnoga elektryczna – najlepsze modele

VanMoof postanowiło zaprezentować więc najlepszy dotychczasowy model w swojej ofercie, nazwany po prostu V. Pierwsze czym zwraca naszą uwagę to rewelacyjna wręcz prędkość. Jest w stanie osiągnąć aż 50 km/h, co stawia go tak naprawdę niemal na równi z małymi skuterami.

Oprócz tego, bardzo dobre wrażenie robi też sam akumulator. Jedno naładowanie do pełna pozwoli nam przejechać od 60 do 150 km. Wycieczka za miasto? Nie ma najmniejszego problemu! Możemy dokupić też do niego specjalny powerbank, który zwiększy zasięg o około 30 dodatkowych km.

Nowy rower VanMoof powinien trafić do sprzedaży w ostatnim kwartale 2022 roku. Wszystkich zainteresowanych musimy jednak uprzedzić, że nie będzie to wcale najtańszy model. Zapłacimy za niego około 14 tysięcy złotych.  

Zobacz też:
Harley-Davidson prezentuje rower elektryczny w stylu retro
Elektryczne rowery pozwolą unikać zanieczyszczonego powietrza
E-motocykl zrównoważonego jutra: Tarform Luna

Oceń ten post