• Ostatnia modyfikacja artykułu:5 miesięcy temu

Piekło zamarzło… może. Według doniesień MyLaptopGuide przyszły ASUS Zephyrus Duo GX650 może zostać wyposażony w najbardziej wyczekiwany tandem mobilnego światka:

Jakby mi ktoś powiedział dwa lata temu, że taka współpraca się pojawi, parsknąłbym śmiechem. Może będę musiał zwracać takim ludziom honor, bo choć sam od dawna w rozmowach z producentami notebooków ubiegam się o takie konfiguracje, to nigdy się ich nie spodziewałem.

Taka maszyna byłaby rzecz jasna kierowana do szeroko pojętych twórców. Została na razie wyłapana w bazie danych certyfikacji Bluetooth SIG “Launch Studio”, którą trzeba przejść na długo przed prezentacją modelu publice.

Na razie więcej informacji nie mamy, a konfiguracja jest raczej domniemaniem portalu, publikującego tę informację, chyba że źródło jest na tyle wrażliwe, że nie pozwoliło na jakąkolwiek wspominkę o sobie. Sam listing z Launch Studio nie wystarczy do potwierdzenia specyfikacji i gorących doniesień, więc uznaję to na razie za plotkę.

Takie połączenie jest dla mnie realne tylko w momencie, w którym Intel byłby kompletnie pewien swojej dominacji w przestrzeni wysokowydajnych jednostek, co w przyszłym roku teoretycznie jest możliwe. Mam jednak wrażenie, że mobilne AMD obroni się całkiem nieźle, szczególnie przy matrycach z odświeżaniem 300 Hz.

Oceń ten post