• Ostatnia modyfikacja artykułu:1 rok temu

HBO Max podwyższa ceny abonamentu. Na szczęście wzrost jest jak na razie symboliczny i dotyczy tylko Stanów Zjednoczonych.

Ciężko nie zauważyć, że ostatnimi czasy drożeje już absolutnie wszystko. Nikogo nie zdziwi więc raczej zbytnio informacja o tym, że HBO Max również postanowiło podnieść nieco swoje ceny. W dodatku, serwis zrobił to bez żadnej zapowiedzi. Zmiany weszły w życie natychmiast dal wszystkich ewentualnych nowych klientów oraz od następnego miesiąca rozliczeniowego dla wszystkich aktualnych użytkowników.

HBO Max kosztuje już zatem w USA 15,99 dolarów. Podwyżka jest więc naprawdę symboliczna i raczej nie obciąży zbyt mocno kieszeni użytkowników – pakiet podrożał jedynie o dolara. Serwis napisał również, że ta podwyżka umożliwi im dalsze inwestycje w poprawę jakości swojej obsługi. Biorąc pod uwagę kryzys i wskaźnik inflacji wydają się to dość uczciwym, choć oczywiście niezbyt przyjemnym dla użytkowników rozwiązaniem.

Sprawdź: Telewizor 43 cale – najlepsze modele

Na szczęście, jak na razie nic nie wiadomo na temat tego, czy podwyżki dotrą również do Europy. Polskie ceny wciąż są niezwykle atrakcyjne w porównaniu do tych amerykańskich. Za miesiąc dostępu do serwisu płacimy jedynie 30 złotych lub 235 złotych rocznie. Osoby, które zdecydowały się na abonament przed pierwszymi podwyżkami wciąż mogą płacić za to jedynie 19,99 zł.

Pozostaje pytanie jak będzie wyglądać najbliższa przyszłość HBO Max. Coraz więcej mówi się o tym, że serwis zostanie wkrótce zamknięty i zastąpiony nową usługą streamingową. Wszystko przez fuzję Warner Media z Discovery.

Zobacz też:
HBO Max i Discovery+ połączą się w jedną platformę – Max
Netflix nie będzie pobierał w Polsce opłat za dzielenie konta
Disney+ ma coraz więcej użytkowników i coraz większe straty

Oceń ten post