• Ostatnia modyfikacja artykułu:4 miesiące temu

Microsoft wypuści wkrótce nowy kontroler do Xboxa. Tym razem, sprawy zaszły jednak zdecydowanie za daleko.

Co powinien mieć dobry kontroler do gier? Przede wszystkim powinien być wygodny i zapewniać dobre wrażenia haptyczne. Na plus zdecydowanie wypadają też dodatkowe przyciski, bezprzewodowość czy wykonanie z dobrego materiału. Nie można zapominać też o możliwości customizacji i zapachu pizzy. Zaraz, co? Jakiej pizzy?

Microsoft postanowił wypuścić zupełnie nowy kontroler do Xboxa z okazji premiery filmu Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany Chaos. Fani serii wiedzą doskonale, że tytułowe żółwie poza ninjutsu ponad wszystko kochały pizzę. Kontroler będzie miał zatem zainstalowany dyfuzor zapachowy w kształcie kawałka legendarnej nowojorskiej pizzy.

Sprawdź: Słuchawki gamingowe – najlepsze modele

Pozostaje zatem ważne pytanie – kto to w ogóle kupi? Oczywiście, absolutnie nikt. Microsoft rozda nowe kontrolery w różnych konkursach. Informacje na ich będzie można znaleźć na mediach społecznościowych Xbox Game Pass, więc warto być czujnym i śledzić najnowsze wiadomości. O ile chcecie wygrać kontroler do Xboxa o zapachu pizzy.

Oczywiście, produkt będzie bardzo limitowany. Co więcej będzie dostępny w 4 wariantach. Jak słusznie przypuszczacie, każdy żółw ninja, a zatem Leonardo, Donatello, Raphael i Michelangelo otrzymają swoją własną wersję w odpowiedniej dla nich kolorystyce. Pomijając niecodzienny pomysł z dyfuzorem zapachów, to sam design jest zdecydowanie ciekawy i zaskakująco wręcz estetyczny. No o ile ktoś lubi taką stylistykę, ale o gustach się nie dyskutuje. Z niepowiązanych wiadomości, Microsoft planuje zaprezentować też 8 sierpnia całkowicie poważny kontroler do Xboxa. Ale to temat na innego newsa.

Zobacz też:
Microsoft nareszcie zdradza ile Xboxów udało im się sprzedać
Jak podłączyć pada do PlayStation i Xboxa do komputera – poradnik krok po kroku
Microsoft prezentuje analogowy komputer optyczny

Oceń ten post