• Ostatnia modyfikacja artykułu:3 lata temu

Netflix zapowiedział nowe, tygodniowe wydarzenie online – Geeked Week. Prawdopodobnie dowiemy się mnóstwa szczegółów o nadchodzących serialach.

Geeked Week zapowiada się jako olbrzymie święto dla wszystkich miłośników seriali. Zgodnie z zapowiedziami, możemy spodziewać się licznych newsów, trailerów, wiadomości czy nawet serii wywiadów i pytań i odpowiedzi z ulubionymi aktorami.

Na jakie seriale możemy liczyć? Prawdopodobnie dla wszystkich najciekawszy będzie oczywiście panel o nadchodzącym drugim sezonie Wiedźmina. Produkcja powinna trafić do nas już w grudniu tego roku, najwyższy czas na poznanie nowych szczegółów.

Zobacz: Projektor 4K HDR – najlepsze modele

Oprócz tego, z pewnością warto zwrócić uwagę na nowy sezon świetnie przyjętego serialu The Umbrella Academy, opartego na komiksach o tym samym tytule. Jest to jeden z najchętniej oglądanych autorskich seriali Netflixa, z pewnością przyciągnie wiec tłumy fanów.

Fani z pewnością ucieszą się również z panelu o serialu Lucyfer, Sandman i nowym The Cuphead Show na podstawie znanej i lubianej gry wideo. Tak, to ta niesamowicie trudna platformówka w klimacie kreskówek retro!

Geeked Week rozpocznie się już 7 czerwca i potrwa, jak sama nazwa wskazuje, przez cały tydzień. Wszystko będziemy mogli obejrzeć na żywo, na oficjalnej stronie wydarzenia. Nie wiadomo jednak, czy cokolwiek będzie udostępnione w samym Netflixie.

Warto obserwować również profile społecznościowe Geeked Week. Być może pojawią się tam jakieś ekskluzywne treści.

Zobacz też:
Netflix stworzy własną platformę medialną – N-Plus
Netflix wygrał Oskary – 7 nagród i 31 nominacji
CD Projekt RED zarobił setki milionów dolarów na Cyberpunku 2077

Oceń ten post