• Ostatnia modyfikacja artykułu:1 rok temu

Nintendo ma doskonałą wiadomość dla swoich klientów. Zdecydowali się na obniżenie cen swojej konsoli Nintendo Switch!

Zastanawialiście się ostatnimi czasy nad zakupem konsoli Nintendo Switch? Prawdopodobnie nie będzie już na to żadnego lepszego momentu. Ceny w całej Europie dość znacząco spadły, firma szykuje się w ten sposób na premierę nowszej generacji i czyści nieco magazyny.

Oczywiście, kupno starego Switcha może nie być wcale najlepszym pomysłem, jeśli weźmiemy pod uwagę, że tuż za rogiem jest jego odświeżona wersja z ekranem OLED. Niemniej, jej parametry nie są wcale aż tak zachwycające i nie jest jakimś gigantycznym ulepszeniem w stosunku do swojego poprzednika. Czemu więc nie powstawiać na nieco bardziej budżetowe rozwiązanie?

Nintendo Switch kupimy teraz za 30 euro mniej!

Nintendo Switch w całej Europie potaniało właśnie o 30 euro. Oznacza to, że z oficjalnej dystrybucji możemy kupić je za jedyne 300 euro, czyli jakieś 1350 zł w przeliczeniu. Z pewnością jednak, obniżka dojdzie wkrótce do innych sprzedawców. Już teraz na Allegro pojawiają się oferty rzędu 1280-1300 zł. W najbliższych dniach powinniśmy więc oczekiwać nawet 1250 zł. A to już całkiem dobra okazja, prawda?

Niestety, Switch Lite, czyli najbardziej budżetowe rozwiązanie nie jest objęty żadnymi zniżkami. Dalej musimy zapłacić za niego około 800 złotych. Uczciwie jednak uprzedzamy, warto dopłacić i kupić pełnoprawny model.

Tymczasem, nowy Switch z ekranem OLED trafi na sklepowe półki już 8 października. Firma wyceniła go na 365 euro, czyli około 1650 złotych.

Zobacz też:
Nintendo Switch Online otrzyma emulator Game Boya!
Steam Deck: scalperzy szokują cenami nawet przed premierą
Steam Deck będzie kompatybilny z Xbox Cloud Gaming

Oceń ten post