• Ostatnia modyfikacja artykułu:3 lata temu

Kopanie kryptowalut może być naprawdę świetnym biznesem. Popularny antywirus Norton 360 już wkrótce nam to znacznie ułatwi.

Nie da się zaprzeczyć, że kryptowaluty działają bardzo mocno na naszą wyobraźnię. Nic zresztą dziwnego, możemy zarobić na nich astronomiczne kwoty. Cały system ich kopania, sprzedaży czy nawet kupowania nie należy jednak wcale do najprostszych i może być nieco odstraszający dla nowych użytkowników.

Już wkrótce na pomoc przyjdzie nam więc antywirus Norton 360. Co jednak może mieć wspólnego program antywirusowy z kryptowalutami? Jak się okazuje całkiem sporo, znajdziemy w nim pełnoprawny portfel i narzędzia do kopania Ethereum.

Zobacz: Internet Security – najlepsze pakiety

Całość będzie niezwykle prosta w użyciu. Wystarczy, że kilkoma kliknięciami założymy dodatkowe konto i będziemy mogli już rozpocząć wydobywanie Ethereum z poziomu aplikacji Norton 360.

Wszystkie wykopane przez nas cyfrowe pieniądze będą przechowywane w chmurze w portfelu Norton Wallet. W dowolnym momencie, będziemy mogli wypłacić je prosto na konto na giełdzie Coinbase bez żadnych prowizji.

Zdaniem Nortona, rozwiązanie to pozwoli użytkownikom cieszyć się możliwościami kryptowalut, bez porzucania jednocześnie ich bezpieczeństwa. Niektóre programy wymagały wręcz wyłączania antywirusów, co siłą rzeczy nie było zbyt rozsądnym podejściem.

Jak na razie, Norton 360 umożliwi nam jedynie wydobywanie Ethereum. Firma zapowiedziała już jednak, że w przyszłości rozszerzą swoją ofertę o inne „znane i bezpieczne” kryptowaluty. Z pewnością możemy więc spodziewać się Bitcoina i Litecoina.

Zobacz też:
Tajwańscy dostawcy SSD sprzedają dyski bezpośrednio górnikom kryptowaluty Chia
Apple zainwestuje w kryptowaluty? Tajemnicza oferta pracy
Bitmain Antminer E9 oferuje wydajność 32 kart RTX 3080 w wydobywaniu Ethereum

Oceń ten post