• Ostatnia modyfikacja artykułu:3 lata temu

Wszystkich miłośników technologii i ciekawostek ze świata z przyjemnością zapraszamy na nasze kolejne podsumowanie tygodnia. Siódmy odcinek Testoria TV News jest już dostępny na naszym oficjalnym kanale na Youtube.

Czym ostatnimi dniami żył świat technologii? Bez wątpienia tematem numer jeden był Elon Musk i Bitcoin. Tesla ogłosiła, że pomimo szumnych zapowiedzi przestanie akceptować Bitcoiny jako formę płatności. Oczywiście, nie wpłynęło to zbyt dobrze na kurs najpopularniejszej kryptowaluty na świecie. Skąd jednak ta nagła zmiana decyzji? Sprawdźcie to koniecznie w nowym odcinku.

Testoria TV News #7 – Szaleństwo na karty Pokemon, romans Billa Gatesa i nowe ekrany OLED od Samsunga

Oprócz tego, mamy dla was małą ciekawostkę zza wielkiej wody – w USA trwa niesamowite szaleństwo na karty Pokemon. Popularna sieć sklepów musiała je nawet wycofać ze sprzedaży… z powodu bezpieczeństwa. Dowiecie się również, dlaczego Bill Gates zrezygnował z pozycji CEO Microsoftu, w tle jest olbrzymi skandal!

Jak co tydzień nie zabraknie również nieco bardziej sprzętowych ciekawostek. Koniecznie zobaczcie nowy ekran stworzony przez Samsung Display – to pierwszy na świecie w pełni elastyczny i rozwijalny OLED. Opowiemy wam też trochę więcej o nadchodzącej 11 generacji procesorów Intela.

Jeśli spodobał się wam nasz film, nie zapomnijcie zasubskrybować oficjalnego kanału Testorii. Możecie również zostawić nam tradycyjną łapkę w górę – dzięki temu będziemy wiedzieli że materiał przypadł wam do gustu.

Tradycyjnie przypominamy również, że znajdziecie nas też na Facebooku!

Zobaczcie też poprzednie odcinki:
Testoria TV News #6 – kolejne podsumowanie tygodnia już na YT
Testoria TV News #5 – technologiczne podsumowanie tygodnia

Oceń ten post