• Ostatnia modyfikacja artykułu:2 lata temu

Specyfikacja OnePlus 11 Pro wyciekła właśnie do sieci. Wygląda na to, że szykuje się bardzo interesująca premiera.

Jak zapewne doskonale wiecie, w zeszłym tygodniu do internetu wyciekły pierwsze grafiki przedstawiające nadchodzącego flagowca OnePlus. Tymczasem, to samo źródło postanowiło podzielić się z nami również jego pełną specyfikacja. Oczywiście, nie są to jeszcze w 100% potwierdzone informacje, ale zdecydowanie można je uznać za naprawdę wiarygodne.

Wygląda zatem na to, że sercem modelu OnePlus 11 Pro będzie zupełnie nowy procesor, czyli Snapdragon 8 Gen 2. Qualcomm zaprezentuje go po raz pierwszy dopiero na wydarzeniu Snapdragon Tech Summit zaplanowanym na 15 listopada tego roku. Smartfon będzie wspierany przez 16 GB pamięci RAM i od 128 do 256 GB pamięci wbudowanej.

Sprawdź: Smartfon do 2000 zł – najlepsze modele

Na sporą uwagę zasługuje również aparat fotograficzny składający się z 3 modułów opracowanych razem z firmę Hasselblad. Jednostka główna to dość klasyczne 50 Mpix, a wspierać będzie ją aparat szerokokątny 48 Mpix i teleobiektyw z dwukrotnym zoomem optycznym 32 Mpix. Wygląda na to, że OnePlus 11 Pro będzie doskonałym smartfonem do zdjęć.

Całość wieńczy akumulator o pojemności 5000 mAh ładowany przewodowo mocą 100 W. Niestety, nie znamy jeszcze maksymalnej dostępnej mocy ładowania indukcyjnego. OnePlus 11 Pro będzie wspierał również standard WiFi 6E. Telefon zadebiutuje najprawdopodobniej na początku 2023 roku. Oczywiście, nie znamy jak na razie jego ceny, ale tanio z pewnością nie będzie.

Zobacz też:
Xiaomi 13 Pro na zdjęciach – znamy część specyfikacji
OnePlus Nord 2 5G eksplodował podczas rozmowy!
Oppo Reno 8 oficjalnie – premiera nowych smartfonów

Oceń ten post