• Ostatnia modyfikacja artykułu:2 miesiące temu

Wiemy już jak będzie wyglądał Pixel Watch od Google. Źródło zdjęć jest jednak dość kuriozalne – ktoś zgubił prototyp w restauracji!

Jak zapewne doskonale już wiecie, Google wyda niedługo nowego smartwatcha o nazwie Pixel Watch. O samym urządzeniu nie wiemy jednak jeszcze zbyt dużo. Niemniej, udało nam się dowiedzieć jak będzie wyglądał nowy zegarek. W dodatku, nie mówimy tutaj o żadnych szkicach czy renderach, ale o pełnoprawnym zdjęciu fizycznego modelu.

Jak to w ogóle możliwe? Cała sprawa jest naprawdę zabawna. Bystry obserwator znalazł zgubione urządzenie prototypowe w restauracji w USA! Najwidoczniej, zegarek zostawił tam pewien nieuważny inżynier. To naprawdę spora wpadka! Warto jednak pamiętać, że w dokładnie taki sam sposób przed oficjalną premierą wyciekł chociażby iPhone 4. Więc cóż, zdarza się.

Sprawdź: Smartwatch męski – najlepsze modele

No dobrze, ale co wiemy już w takim razie o nadchodzącym smartwatchu? Przede wszystkim, całe urządzenie jest bardzo smukłe, a ekran ma niewielkie, prawie niewidoczne ramki. Obok pojedynczego przycisku możemy zauważyć coś, co jest prawdopodobnie mikrofonem, a z tyłu urządzenia znajduje się bardzo wyraźnie widoczny optyczny czujnik tętna.

Pixel Watch

Niestety, prototyp nie był do końca funkcjonalny pod względem oprogramowania. Widać było na nim jedynie ekran startowy – nie jesteśmy więc nawet w stanie potwierdzić systemu Wear OS 3 (chociaż jego brak byłby olbrzymim zaskoczeniem).

Google postawiło też na bardzo ciekawy system montowania paska. Pixel Watch ma z tyłu mechanizm zatrzaskowy, który wygląda na w 100% autorskie rozwiązanie firmy.

Zobacz też:
Pixel Watch od Google zadebiutuje już w maju
Google Chrome ma już setną stabilną wersję i nowe logo!
TikTok najczęściej odwiedzaną domeną – Google zdetronizowane

Oceń ten post