• Ostatnia modyfikacja artykułu:7 miesięcy temu

Samsung postanowił nie trzymać nas zbyt długo w niepewności. Ich nowy projektor The Freestyle zadebiutuje niedługo w Polsce.

Targi CES 2022 przyniosły nam mnóstwo bardzo interesujących nowości. Część z nich okazała się oczywiście jedynie konceptami. Inne natomiast, lada moment trafią na sklepowe półki. Nowy projektor Samsunga – The Freestyle należy na szczęście do tej drugiej grupy.

Samsung w swojej ofercie od dawna ma naprawdę świetne projektory doceniane przez użytkowników z całego świata. Tym razem, zaprezentowali The Freestyle, który, ciężko ukrywać, wypadł naprawdę rewelacyjnie. Przede wszystkim, całość jest naprawdę niewielka! Urządzenie nie waży nawet jednego kilograma i z łatwością zmieści się do torby czy plecaka.

Sprawdź: Projektor 4K HDR – najlepsze modele

W tej niewielkiej obudowie Samsung ukrył jednak bardzo potężną specyfikację. The Freestyle jest w stanie wyświetlać obraz w rozdzielczości Full HD na ścianie o przekątnej do 100 cali. W dodatku, urządzenie jest zgodne ze standardem HDR 10 i ma wbudowane Smart TV. Robi wrażenie, prawda?

Sporym atutem jest również specjalnie zaprojektowany stojak. Projektor możemy obracać aż o 180 stopni. Nie będziemy więc nigdy mieć problemu z szukaniem podstawki czy podpórki. Specjalne algorytmy zadbają natomiast o autokorektę obrazu, tak, żeby zawsze był w idealnych wymiarach. Nie musimy się również martwić o ostrość ani jakość kolorów. Wystarczy go podpiąć i cieszyć się seansem.

The Freestyle jest już dostępny w przedsprzedaży na stronie Samsunga. Niestety nie znamy jednego, bardzo ważnego szczegółu – ceny.

Zobacz też:
Samsung Odyssey Ark – największy monitor gamingowy świata
Galaxy S21 FE – Samsung prezentuje tańszego flagowca
Optoma UHD38 i UHD35 to nowe projektory dla graczy

Oceń ten post