• Ostatnia modyfikacja artykułu:2 lata temu

Z przyjemnością zapraszamy was na nasze kolejne technologiczne podsumowanie tygodnia. Ósmy odcinek Testoria TV News jest już dostępny na naszym kanale na Youtube.

Co tym razem działo się w świecie technologii? W tym tygodniu opowiemy wam trochę o prywatności w Internecie. Wiecie ile hakerzy są w stanie zapłacić za dane do naszego konta bankowego? Jak się okazuje, znacznie mniej niż za dostęp do konta Gmail! Czemu tak się dzieje, i czemu jesteśmy aż tyle warci? Sprawdźcie koniecznie w naszym najnowszym odcinku.

Na tak dużą wycenę konta Gmail bez wątpienia mają wpływ… niezbyt uczciwe praktyki Google. Sąd w USA stwierdził, że firma celowo ukrywała ustawienia lokalizacji, tak aby ludzie ich nie wyłączali. Po co? Oczywiście po to żeby zebrać jeszcze więcej naszych danych. Opowiemy wam również trochę o dotacjach dla Wikipedii. Wspieracie największą internetową encyklopedię świata? Cóż, możecie się trochę zdziwić.

Jak co tydzień, nie zabraknie również kilku nowinek ze świata hardware’u. Xiaomi poczyniło niesamowite postępy w kwestii ładowania naszych telefonów. Ich najnowszy projekt pozwoli naładować akumulator do pełna… w niecałe 8 minut! Jeśli lubicie grać w gry na telefonach z pewnością ucieszy was też współpraca Samsunga i Nvidii – ogłosili prawdziwy hit!

Jeśli spodobał się wam nasz film, nie zapomnijcie zasubskrybować oficjalnego kanału Testorii. Możecie również zostawić nam tradycyjną łapkę w górę – dzięki temu będziemy wiedzieli, że materiał przypadł wam do gustu.

Tradycyjnie przypominamy również, że znajdziecie nas też na Facebooku!

Zobaczcie też poprzednie odcinki:
Testoria TV News #7 – zapraszamy na podsumowanie tygodnia
Testoria TV News #6 – kolejne podsumowanie tygodnia już na YT

Oceń ten post