Realme wypuściło zupełnie nowy model – GT Master Edition. To bardzo interesująca pozycja, że średniej półki cenowej.

Wbrew pozorom, jak na telefon ze średniej półki cenowej, GT Master Edition naprawdę mocno zaskakuje w niektórych aspektach. Bez wątpienia pierwszy z nich to sam design. Cały tył telefonu pokryty jest ekologiczną sztuczną skórą – efekt jest naprawdę świetny, pytanie jednak jak wytrzymały.

Sercem GT Master Edition jest procesor Snapdragon 778G. To doskonały wybór jak na telefon ze średniej półki cenowej, nikt nie spodziewał się przecież modelu 888 w takiej cenie. W środku znajdziemy też 8 GB pamięci RAM i zależnie od konfiguracji, aż do 256 GB pamięci wbudowanej.

Zobacz: Smartfon do 1500 zł – najlepsze modele (ale weźcie pod uwagę, że opisywany tutaj Realme mieści się w tym budżecie!)

Bardzo dobre wrażenie robi też ekran. Prawdę mówiąc, aż za dobre jak na „średniaka” – to 6,4 calowy AMOLED w rozdzielczości Full HD+ z częstotliwością odświeżania ekranu 120 Hz. Ciężko się nie zgodzić, że to naprawdę świetny sprzęt.

Całości domyka bardzo dobry sprzęt fotograficzny. W GT Master Edition znajdziemy potrójny aparat 64 Mpix, obiektyw szerokokątny 8 Mpix i dwupikselowy czujnik makro. Z przodu mamy za to tradycyjną kamerkę selfie 32 Mpix.

Oczywiście, GT Master Edition jest w pełni kompatybilny z siecią 5G. Z tego miejsca życzymy dużo powodzenia nadchodzącemu flagowcu od Huawei, który dalej tego nie zapewnia. Jak widać da się i to nawet w nieco tańszych modelach.

Poruszyliśmy już wielokrotnie, że to dość tani model, pora więc ujawnić jego cenę. To w przeliczeniu na złotówki około 1450 zł. To doskonała cena jak na tę specyfikację!

Zobacz też:
Realme GT 5G trafi również na rynek europejski
Realme 8 Pro – budżetowy telefon z aparatem 108 Mpix?!
Leica oficjalnie ogłasza nowego smartfona – Leitz Phone 1