• Ostatnia modyfikacja artykułu:2 lata temu

Samsung słynie ze swojego świetnego marketingu. Tym razem, posiadacze telefonów Galaxy Z Fold i Z Flip otrzymają… darmowy deser.

Tak, to nie jest spóźniony żart na prima aprilis. Samsung rozdaje użytkownikom składanych telefonów darmowe desery. Ale trzeba tutaj przyznać, że nie byle jakie – mowa o specjalnie stworzonym na tę okazję zestawie ciastek od Daniela Bouluda, wielokrotnie nagradzanego szefa kuchni.

Co ciekawe, oferta nie jest jedynie dla osób, które zdecydują się na kupno nowego telefonu. Obecni właściciele również mogą z niej skorzystać i cieszyć się przysmakami prosto z restauracji z dwiema gwiazdkami Michelin.

Wszystko to za sprawą programu lojalnościowego Galaxy Z Premier, który Samsung uruchomił w zeszłym roku. Jest on dostępny dla wszystkich użytkowników telefonów Galaxy Z Fold i Z Flip, wystarczy zarejestrować się na stronie producenta.

Sprawdź: Najlepsze gadżety do smartfona

Trzeba przyznać, że deser z restauracji z dwoma gwiazdkami Michelin jest jak na razie najbardziej ekstrawaganckim bonusem, który pojawił się w programie. Chociaż poprzednie prezenty wcale nie były gorsze.

Program Z Premier dla użytkowników Galaxy Z Fold ma świetne nagrody!

Jak na razie, w programie pojawiło się 6 miesięcy konta premium na LinkedIn, darmowa partyjka golfa w ClubLife czy sześć miesięcy dostępu do serwisu Obe Fitness.

Samsung obiecuje, że darmowy ekskluzywny deser to dopiero początek zupełnie nowych kolaboracji z coraz to nowszymi biznesami. Przyznamy, że czekamy z niecierpliwością co następne wymyślą. Jak na razie poprzeczka jest przecież bardzo wysoko.

A czy was darmowe słodycze zachęciły do kupna nowego składanego Samsunga? Warto zaczekać, bo już wkrótce pojawią się zupełnie nowe modele, w tym Galaxy Z Fold 3, którego specyfikacja zapowiada się naprawdę świetnie.

Jak na razie, nie wiemy niestety czy Samsung planuje wysyłać wspomniane desery również do Polski. Biorąc jednak pod uwagę problematyczny transport, może być to mocno wątpliwe.

Zobacz też:
Samsung Galaxy Unpacked – nowy event już 28 kwietnia
Samsung Galaxy Z Fold 3 – częściowa specyfikacja już znana!
Music Galaxy Thursday, nowy projekt Samsunga dla melomanów

Źródło: The Verge

Oceń ten post