• Ostatnia modyfikacja artykułu:1 rok temu

Zgodnie z nieoficjalnymi doniesieniami, pierwsze modele nadchodzących telefonów Samsung trafiły już do produkcji. Wygląda na to, że premiera Z Flip 3 i Z Fold 3 faktycznie odbędzie się jeszcze w tym roku.

Nowe składane modele od Samsunga, stały od jakiegoś czasu pod znakiem zapytania. Firmie, jak każdemu innemu producentowi na świecie, brakuje już niektórych komponentów do produkcji najnowszych telefonów. Mogliśmy więc natknąć się na plotki o tym, że ich premiera będzie mocno opóźniona.

Zobacz: Telefon 5G – czy warto go kupić?

Tymczasem, wiarygodne źródła donoszą, że Z Flip 3 i Z Fold 3 trafiły już do masowej produkcji. Do czasu swojej premiery w sierpniu, firma zamierza produkować ich kolejno 50 000 i 70 000 dziennie. Wygląda więc na to, że nie będą w żaden sposób limitowane i nie powinniśmy mieć żadnego problemu z ich kupnem. W sumie do sprzedaży ma trafić około 7 milionów egzemplarzy każdego modelu.

Co ciekawe, pomimo tego, że premiera prawdopodobnie będzie miała miejsce już 27 sierpnia, dalej nie znamy żadnej oficjalnej specyfikacji nadchodzących modeli. Jedyne nieoficjalne przecieki donoszą tylko, że Z Fold 3 będzie mieć ekran o przekątnej 7,5 cala po rozłożeniu i 6,2 cala w tradycyjnym trybie. Oprócz tego, prawdopodobnie otrzymamy nieco słabszy akumulator niż w poprzednich modelach.

Niestety, na oficjalną zapowiedź i pełną specyfikację musimy jednak zaczekać do najbliższego eventu Galaxy Unpacked. Odbędzie się on już 3 sierpnia.

Zobacz też:
Samsung Galaxy Z Fold 3 – częściowa specyfikacja już znana!
Co dalej z Samsung Galaxy S21 FE? Niestety, nie wiadomo.
Samsung prezentuje nowy rozwijany ekran OLED. Będzie hit?

Oceń ten post