• Ostatnia modyfikacja artykułu:7 miesięcy temu

Wystartowało już Steam Summer Sale 2022, czyli coroczna gigantyczna wyprzedaż gier. Co tym razem przygotowało nam Valve i czy warto wybrać się na zakupy?

Początek lata od dawna jest prawdziwym świętem gamingowym. Dokładnie wtedy startuje Steam Summer Sale – gigantyczna letnia wyprzedaż gier. Valve dość mocno rozpieszczało nas od wielu lat i nikogo nie dziwią już promocje o 75 czy 80%. Czy tym razem udało się utrzymać ten sam poziom? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Oczywiście, jak co roku nie zabrakło też minigry, w której możemy wygrać odznaki i dodatki do naszego profilu. Tym razem, otrzymamy dość enigmatyczną zagadkę, na podstawie której musimy znaleźć wybraną grę i odebrać naszą odznakę. Całość można ukończyć w kilka minut. Pamiętajcie jednak, że grę musimy znaleźć samodzielnie – nie można skorzystać z wyszukiwarki i gotowych odpowiedzi w internecie.

Sprawdź: Monitor gamingowy – najlepsze modele

No dobrze, ale przejdźmy do najważniejszego, czyli do samych promocji. Na jakie tytuły warto w tym roku zwrócić szczególną uwagę? Zacznijmy od naszych rodzimych produkcji. Wiedźmina 3 kupimy już za 29 złotych, a Cyberpunka 2077 za jedyne 99 zł. Za Red Dead Redempion 2 zapłacimy za to jedynie 125 złotych, a za Horizon: Zero Dawn tylko 109 zł.

Z pewnością warto też skorzystać z przeceny 75% na wszystkie tytuły od Paradox Games. Taniej kupimy też tytuły takie jak Valheim czy Sea of Thieves. Steam Summer Sale wypada w tym roku naprawdę świetnie.

Zobacz też:
Steam Deck z Windowsem 11? To już w pełni możliwe!
Steam Deck: zainstalowanie tej gry poskutkuje blokadą konta
Valve zmienia regulamin wyprzedaży na Steamie

Oceń ten post