• Ostatnia modyfikacja artykułu:9 miesięcy temu

TCL wprowadziło nową linię telewizorów 4K z systemem Google TV. Seria P73 to doskonały wybór dla wymagających użytkowników!

Rynek telewizorów bardzo szybko ewoluuje na naszych oczach. Technologia, która pięć lat temu uchodziła za szczyt luksusu jest obecnie zwyczajnie przestarzała. Użytkownicy chcą zapewnić sobie najwyższą możliwą jakość, a producenci prześcigają się w dostarczaniu coraz to lepszych modeli. Nowa seria TCL P73 wydaje się idealnie spełniać te kryteria.

Przede wszystkim, telewizory TCL P73 to modele 4K zgodne ze standardem HDR. Producent zadbał dodatkowo o obsługę Dolby Vision – mamy więc pewność, że obraz będzie najwyższej możliwej jakości. Szczególnie doskonale prezentuje się tutaj paleta kolorów i głębokie kontrasty. Ciekawym dodatkiem jest również technologia Motion Clarity, która jest w stanie wygładzić najbardziej dynamiczne sceny.

Sprawdź: Telewizor 43 cale – najlepsze modele

Seria TCL P73 to również doskonały wybór dla graczy. Przede wszystkim, mamy tutaj pełną zgodność ze standardem HDMI 2.1, niezbędnym do pełnego cieszenia się pełnymi możliwościami konsol nowej generacji. Specjalny tryb Game Master optymalizuje natomiast ustawienia idealnie pod gry wideo. Producentowi udało się osiągnąć opóźnienia na poziomie mniejszym niż 15 ms. Przy okazji, to oficjalne telewizory do serii Call of Duty, a to już o czymś świadczy!

Bardzo korzystnie wypada również integracja z systemami Google. TCL P73 w pełni obsługują asystenta głosowego i połączenia wideo Google Duo! Mamy też dogłębne wsparcie dla najważniejszych platform streamingowych takich jak Netflix, Disney+ czy Amazon Prime.

Seria TCL P73 dostępna jest w aż 6 rozmiarach. Możemy wybrać więc model od 43 do 85 cali! Każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.

Zobacz też:
TCL C63 – nowe telewizory QLED z Google TV
Sony prezentuje pierwszy telewizor z matrycą QD-OLED
Telewizory Samsung Frame będą obsługiwały NFT

Oceń ten post