• Ostatnia modyfikacja artykułu:2 lata temu

Tego nie spodziewał się chyba nikt. TCL ujawniło datę premiery PlayStation 5 Pro i nowego Xboxa! Niestety, nie wiemy jeszcze czy to oficjalne informacje.

TCL zorganizowało wczoraj w Polsce konferencję, na której omówili swoje plany i cele firmy na najbliższe lata. Przy okazji, ogłosili jednak dość niespodziewaną rzecz. Omawiając kolejne generacje telewizorów skupili się również na ich kompatybilności z konsolami nowej generacji. Jeśli wierzyć ich informacjom, to PlayStation 5 Pro zadebiutuje już na przełomie 2023 i 2024 roku! Dokładnie w tym terminie powinniśmy spodziewać się nowego Xboxa.

Nowa generacja konsol, nazwana 9.5 powinna przynieść nam dość spore ulepszenia pod względem samej rozgrywki. TCL spodziewa się 60-120 klatek na sekundę przy jednoczesnym zachowaniu rozdzielczości 2160p. Dodatkowo, otrzymamy po raz pierwszy możliwość generowania obrazu w rozdzielczości 8K.

Sprawdź: Słuchawki do PlayStation 5 – najlepsze modele

Pozostaje zatem bardzo ważne pytanie – czy informacje od TCL są oficjalne? Ani Sony ani Microsoft nie wypowiedzieli się jeszcze na ten temat. Być może są to więc tylko przewidywania firmy. Niemniej, od pewnego czasu w internecie możemy natknąć się na sporo plotek na temat PlayStation 5 Pro – wszystkie z nich pokrywają się z tym, co ogłosiło TCL.

Dość wątpliwe jest również to, żeby TCL zdecydowało się na powielenie zwykłej plotki podczas oficjalnej prezentacji. To olbrzymia firma, która z pewnością nie pozwoliłaby sobie na zaprezentowanie fałszywych informacji. Wygląda więc na to, że PlayStation 5 Pro faktycznie zadebiutuje już w 2023 lub 2024 roku!

Zobacz też:
PlayStation Plus nie będzie oferowało premier gier AAA
PlayStation spowodowało ewakuację lotniska w Bostonie
Sony może mieć problem z przejęciem Bungie – FTC ma pytania

Oceń ten post