• Ostatnia modyfikacja artykułu:1 tydzień temu

Black Friday zbliża się wielkimi krokami. Ubisoft już teraz rozpoczął jednak wielką wyprzedaż niemal wszystkich swoich gier.

O Ubisofcie można mówić naprawdę sporo i to nie zawsze w samych pozytywach. Ciężko jednak zakwestionować to, że mają w swojej ofercie naprawdę mnóstwo świetnych gier. W dodatku, kupimy je już teraz ze świetnymi zniżkami. Oferta potrwa aż do 25.11, czyli tak naprawdę skończy się przed samym czarnym piątkiem.

Warto więc zajrzeć na stronę Ubisoftu jeszcze przed piątkiem. Lista gier w przecenie jest naprawdę imponująca, a niektóre zniżki są po prostu świetne. Assassin’s Creed: Valhalla kupimy już o 50% taniej! Nieco starsze hity, takie jak Rainbow Six Siege, Watch Dogs Legion czy Ghost Recon Breakpoint są za to przecenione nawet o 80%.

Zobacz: Monitor gamingowy – jaki model warto wybrać?

Oprócz tego nie zabrakło takich tytułów jak Far Cry 6, Riders Republic czy Anno 1800. Tak naprawdę, każda gra jest przeceniona (lepiej lub gorzej). Dla starszych tytułów standardem wydaje się około 67% zniżki. Robi wrażenie, prawda?

To jednak jeszcze nie koniec. Jeśli zdecydujecie się kupić jakąkolwiek przecenioną grę, to możecie użyć następnie kodu rabatowego BF20. Cena spadnie wtedy o dodatkowe 20%! Tak jest – promocje się łączą i to w dodatku bardzo dobrze. Niestety, nie możemy zapłacić punktami Units jeśli użyjemy kodu rabatowego.

Przy okazji, Ubisoft rozdaje też absolutnie za darmo Splinter Cell: Chaos Theory. Wystarczy się zalogować i odebrać prezent.

Zobacz też:
Ubisoft obwinia inne programy za lagi w ich grach
Ubisoft trafił pod celownik PETA za minigrę w Far Cry 6
Fotele gamingowe MSI nawet o 200 złotych taniej na Black Friday w Sferis

5/5 - (1 vote)