• Ostatnia modyfikacja artykułu:3 lata temu

Urbanista zapowiedział kolejny nowy model słuchawek. Tym razem, otrzymamy bezprzewodowe gamingowe słuchawki douszne – prawdziwą nowość na rynku!

Marka Urbanista znana jest w wprowadzania na rynek dość innowacyjnych produktów. Część z nich okazuje się rewelacyjnymi hitami, część niestety nie znajduje zbyt dużego poklasku wśród konsumentów. Wszystko zapowiada się jednak na to, że model Seoul należy to tej pierwszej grupy.

Urbanista Seoul to właściwie pierwsze na rynku gamingowe słuchawki prawdziwie bezprzewodowe. Urządzenia dla graczy kojarzą się nam raczej z dużym i ciężkim sprzętem audio. Firma postanowiła nieco odczarować ten wizerunek.

Ranking: Słuchawki bezprzewodowe douszne do 200 zł?

Seoul mogą pochwalić się niesamowicie niskim opóźnieniem – to jedynie 40ms. Dzięki temu, będziemy w stanie zareagować niemal błyskawicznie na niektóre dźwięki w grach. Powstrzymuje nas już tylko i wyłącznie nasz refleks.

Oprócz tego, Urbanista Seoul to dość proste urządzenie ze średniej półki cenowej. Jedno ładowanie powinno wystarczyć nam na 8 godzin słuchania muzyki, a powerbank na 32 godziny. Możemy ładować je poprzez USB-C lub zupełnie bezprzewodowo.

Niestety, nie powinniśmy raczej spodziewać się doskonałej jakości dźwięku. Niemniej jest to w pełni zrozumiałe, to produkt dla graczy, którym zależy na błyskawicznym usłyszeniu kroków przeciwnika, a nie dla audiofilów chcących usłyszeć idealnie każdą partię instrumentalną.

Nowe słuchawki Urbanista kupimy już za 89 dolarów. Dodatkowo dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych: czarnym, niebieskim, fioletowym i białym.

Zobacz też:
Urbanista prezentuje nowe słuchawki bezprzewodowe ładowane słonecznie
Deezer wypuścił słuchawki USB-C z preinstalowanym odtwarzaczem
Jak wybrać dobre słuchawki? Na co trzeba zwrócić uwagę?

Oceń ten post