• Ostatnia modyfikacja artykułu:2 miesiące temu

Chcecie unowocześnić swój dom? Właśnie macie ku temu doskonałą okazję. Z okazji Black Friday akcesoria smart home Fibaro kupimy w atrakcyjnych cenach w Sferis.

Bez wątpienia, automatyka domowa to niesamowicie przydatne rzeczy, które ułatwiają nam nasze codzienne życie. To jednak nie wszystko – smart home dba też o nasze bezpieczeństwo i pozwala zaoszczędzić energię elektryczną i cieplną. To inwestycja, która dość szybko się zwróci! Zapoznajcie się też koniecznie z naszym poradnikiem na ten temat.

Tymczasem, w Sferis możemy kupić niemal wszystkie urządzenia firmy Fibaro z bardzo atrakcyjnymi zniżkami. Wszystko z okazji Black Friday. Ale spokojnie, oferta będzie aktualna aż do poniedziałku – w końcu to Cyber Monday, prawda?

Na co warto więc zwrócić uwagę? Pierwszym i najważniejszym elementem smart home z pewnością będą inteligentne gniazda Fibaro. To właśnie dzięki nim może zdalnie włączać i wyłączać wszystkie urządzenia. Ogranicza nas tylko nasza kreatywność!

Sprawdź: Smart Home – ranking najlepszych systemów

Doskonałym wyborem będzie system sterowania roletami. Chcecie, żeby światło słoneczne obudziło was dopiero wtedy, kiedy tego potrzebujecie? Nic trudnego – system Fibaro automatycznie podniesie rolety o danej godzinie!

Nie zapominajmy też o naszym bezpieczeństwie. Fibaro oferuje nam kilka bardzo ważnych urządzeń w tej kwestii. Czujniki otwierania drzwi i okien sprawią, że zawsze będziemy wiedzieli, czy zamknęliśmy drzwi i powiadomią nas, gdyby te się nagle otworzyły. Czujnik zalania wodą to za to dość nudne urządzenie, które mimo wszystko uratuje nas od bardzo dużej katastrofy!

Oczywiście, nie zapomnijmy też o centrali – to serce naszego systemu smart home. Koniecznie odwiedźcie też stronę Sferis – znajdziecie tam dużo innych ciekawych przecen z okazji Black Friday.

Zobacz też:
Apple wchodzi na rynek smart home – zobaczcie nowe funkcje
Przystawka Smart TV – co to jest i jak wybrać najlepszy model?
Black Friday w Sferis: wideorejestratory Lamax w świetnych cenach!

Oceń ten post