• Ostatnia modyfikacja artykułu:5 dni temu

Nie masz jeszcze kamerki w swoim samochodzie? To świetna okazja, żeby to zmienić. Wideorejestratory Lamax kupimy taniej w Sferis z okazji Black Friday.

Każdy kierowca z pewnością się zgodzi ze stwierdzeniem, że bez wideorejestratora strach wyjechać na ulicę. Ta niewielka kamerka może zaoszczędzić nam mnóstwo pieniędzy i jeszcze więcej nerwów. W końcu to właśnie niej udowodnimy kto był sprawcą wypadku – mamy niepodważalny dowód. No i przy okazji możemy wysłać też świetne filmiki na Stop Cham. Ale to już dodatek…

Najmniej wymagającym kierowcom polecimy więc wideorejestrator Lamax C3. To bardzo niewielka i zgrabna kamerka, która zmieścimy nawet za lusterkiem wstecznym! Niech was nie zwiodą jednak rozmiary – to świetne urządzenie nagrywające w Full HD.

Sprawdź: Wideorejestrator samochodowy – najlepsze modele

Doskonałym dodatkiem jest również tryb parkowania. Lamax C3 nagrywa otoczenie przez 24 godziny na dobę. Jeśli tylko wykryje jakikolwiek wstrząs, to natychmiast zapisze całe nagranie. Będziecie doskonale wiedzieli, kto przytarł wam samochód!

Lamax C9 i S9 – wideorejestratory dla wymagających

Jeśli zależy nam natomiast na nieco mocniejszym modelu, to idealnym wyborem będzie Lamax C9 nagrywający w rozdzielczości 2K i 30 fpsach. Doskonałym dodatkiem jest tutaj moduł GPS rejestrujący naszą prędkość. Dodatkowo, możemy ustawić alert, który powiadomi nas, jeśli ją przekraczamy.

Najbardziej wymagającym polecimy za to wideorejestrator Lamax S9, który zastępuje nam tradycyjne lusterko wsteczne. Największy atut? Nagrywanie zarówno z przodu jak i z tyłu. Dodatkowo, może sterować nim głosem.

Model C3 kupimy już za 189 złotych w Sferis. Za C9 i S9 z okazji Black Friday zapłacimy jedynie 499 złotych i 649 złotych. To jednak nie koniec niespodzianek – do każdego wideorejestratora zupełnie za darmo otrzymamy kartę pamięci!

Zobacz też:
Gimbal Moza NANO SE i Moza Air S2 nawet o 37% taniej z okazji Black Friday!
Jaka kamera internetowa – najlepsze modele na home office
Dodge przestanie produkować samochody benzynowe w 2024

Oceń ten post