• Ostatnia modyfikacja artykułu:1 rok temu

Żabka kontynuuje podbój rynku gamingowego. Za żappsy będziemy mogli kupić losową grę komputerową.

Jak zapewne doskonale wiecie, sklepy Żabka cały czas się rozwijają a firma chętnie eksploruje nowe rynki. Jak po deszczu rosną przecież sklepy bezobsługowe a w niektórych z nich hot-doga zrobi nam prawdziwy robot. Nic zatem dziwnego, że równie chętnie próbują rozwinąć się w niezwykle chłonnym rynku gamingowym. Jakiś czas temu aplikacja Żappka oferowała nam doładowania na Steam za codzienne zakupy, tym razem otrzymamy jednak losowe gry.

Uwierzcie lub nie, ale Żabka oferuje nam tak naprawdę pełnoprawne lootboxy. Za 500 żappsów będziemy mogli wylosować jeden klucz do gier na platformie Gamivo. Niestety, nie mamy możliwości wybrania konkretnego tytułu, który akurat nas interesuje. Co ciekawe, to chyba najmniejszy problem całej tej akcji.

Sprawdź: Słuchawki gamingowe – najlepsze modele

Zdecydowanie większą wątpliwość budzi niezbyt długa lista gier, które możemy wylosować. Do wyboru mamy jedynie 7 tytułów, z których dwa najstarsze (Gorky 17 i Septerra Core) pochodzą z… 1999 roku. Dalej nie jest dużo lepiej, cała lista to raczej bardzo mało znane tytuły indie: Creepy Tale, Deep Dungeons of Doom, Devious Dungeon, Deep Despair, Enclave. Czy którakolwiek z was chociaż minimalnie zachęca was do udziału w akcji?

Ciężko tak naprawdę wyobrazić sobie po co ktoś chciałby wydać swoje żappsy na grę z 1999 roku zamiast chociażby na hot-doga. Akcja mogłaby być naprawdę ciekawa, ale wyszło to po prostu jakoś dziwnie.

Zobacz też:
Żabka Nano powstała w fabryce Tesli w Berlinie
Poczta Polska prezentuje… kryptoznaczek czyli własne NFT
Żabka idzie z duchem czasu. Hot-doga zrobi nam już robot

Oceń ten post