• Ostatnia modyfikacja artykułu:2 lata temu

Creative, jako światowy producent sprzętów peryferyjnych do komputerów oraz akcesoriów multimedialnych, stawia przede wszystkim na dostępność. To właśnie dlatego oferowane produkty cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem wśród użytkowników. Niezaprzeczalnym jest również stwierdzenie, że marka idzie z duchem czasu, serwując konsumentom coraz to nowsze, bardziej funkcjonalne, a także przystępne cenowo rozwiązania.

W asortymencie znajdziemy więc szereg różnego rodzaju klawiatur, myszy, słuchawek, głośników, a także kamer. Jednym zdaniem – jest w czym wybierać, a każdy znajdzie coś dla siebie. W związku z tym przedstawiamy urządzenia, które doskonale sprawdzą się w każdym domu, czyniąc pracę wygodniejszą, naukę – efektywniejszą, a rozrywkę o wiele bardziej satysfakcjonującą.

Creative Live! Cam Sync 1080p

Creative Live! Cam Sync 1080p

Live! Cam Sync 1080P to urządzenie zaprojektowane tak, aby zarówno spotkania biznesowe, zdalne lekcje, jak i rozmowy z przyjaciółmi, były możliwie najbardziej komfortowe. W celu usatysfakcjonowania nawet najbardziej wymagających użytkowników, producent wyposażył sprzęt w jasny, szerokokątny obiektyw Full HD, którego pole widzenia wynosi 77 stopni. Należy zaznaczyć, że rozdzielczość produktu sięga nawet 1080P dla 30 klatek.

Wysoką jakość rozmów gwarantuje również podwójny cyfrowy mikrofon typu MEMS, dzięki któremu zakup dodatkowych akcesoriów staje się zbędny.

Do plusów należy zaliczyć ruchomy uchwyt, umożliwiający obrót kamery o 360° w poziomie i 30° w pionie. Co ciekawe, daje on również możliwość zamontowania urządzenia na statywie, przez co jego prawidłowe ustawienie nie będzie problemem. Zbędnym staje się więc zamartwianie o warunki panujące w otoczeniu – przecież nikt nie musi wiedzieć, że spodnie od piżamy nie do końca współgrają z marynarką.

Dodatkowym atutem jest przysłona obiektywu, zapewniająca komfort w momentach, w których nie chcemy być widoczni.

Kamerka internetowa Creative

Cam Sync 1080p to gwarancja nieskomplikowanej obsługi, ponieważ sprzęt do prawidłowej pracy wymaga jedynie wolnego portu USB typu A. Dodatkowe sterowniki czy też programy nie będą więc potrzebne, a urządzenie uruchomi się zaraz po podłączeniu go do komputera. Jeśli mowa o komputerach – kamera jest w pełni kompatybilna z urządzeniami PC oraz Mac, a minimalne wymagania systemowe to Windows 7 (i nowszy) lub Mac OS Sierra (i nowszy).

Kamera od Creative może stać się najlepszym przyjacielem zarówno osób pracujących, jak i uczących się, gwarantując bezproblemowe działanie, wysokie parametry techniczne, a także niską cenę. Czego chcieć więcej?

Cena: 219,00 zł

Creative Sound Blaster JAM V2

Creative Sound Blaster JAM V2

Sound Blaster JAM V2 to całkowicie nowa, odświeżona wersja słuchawek bezprzewodowych, które pokochali użytkownicy z całego świata.

Pomijając elegancki, klasyczny wygląd oraz kompaktowe rozmiary, nowa odsłona „Jamów” kryje w sobie wiele nowoczesnych funkcji. Zalicza się do nich, na przykład, łączność Bluetooth 5.0, której zadaniem jest zapewnienie wysokiej jakości dźwięków. O prawidłowe brzmienie dba również szereg kodeków audio, takich jak SBC, aptX, aptX HD i aptX Low Latency.

Nie trzeba chyba wspominać o wygodzie, jaką niesie za sobą bezprzewodowe połączenie. Warto jednak zaznaczyć, że JAM V2 to również lekka, a zarazem wytrzymała konstrukcja, która sprawdzi się w każdych warunkach.

Przy użyciu słuchawek Sound Blaster możliwe jest także prowadzenie rozmów, o których jakość zadbają dwa mikrofony z technologią redukcji szumów Qualcomm cVc 8.0.

Interesującym rozwiązaniem, zastosowanym przez markę Creative, jest funkcja Multipoint, pozwalająca na jednoczesne podłączenie słuchawek do dwóch odrębnych urządzeń, aby płynnie przełączać się między nimi i odtwarzać wybrane dźwięki.

Producent nie zapomniał także o miłośnikach wyrazistego, mocnego basu. Na lewej słuchawce umieszczono bowiem przycisk, uruchamiający funkcję „BassBost”, dzięki której możliwe jest uzyskanie większej ilości niskich częstotliwości, uwielbianych przez wielu słuchaczy.

Produkt posiada szereg rozwiązań, które znalazły się także w jego poprzedniej wersji. Należą do nich, między innymi, 32mm neodymowe przetworniki, za które użytkownicy tak bardzo polubili starszy model. Niemniej jednak, odświeżona wersja to również nowe oprogramowanie, niosące za sobą pokaźną liczbę przydatnych ustawień, do których zaliczają się:

  • Technologia SmartComms Kit – zaprojektowana tak, aby poprawić komfort prowadzenia rozmów online.
  • Funkcja VoiceDetect – służy do automatycznego i bezobsługowego wyciszania lub uruchamiania mikrofonu wtedy, gdy jest on potrzebny.
  • NoiseClean – czyli dwukierunkowa technologia redukcji szumów, ma na celu pozbycie się niechcianych dźwięków zarówno z własnego otoczenia, jak i otoczenia osób, z którymi prowadzimy konwersację.

Nie można zapomnieć o niezwykle wytrzymałym akumulatorze, umożliwiającym nawet 22 godziny użytkowania słuchawek. Co więcej, 10-minutowe ładowanie pozwala na kolejne 4 godziny odtwarzania dźwięków, przez co nawet najbardziej kryzysowe sytuacje stają się łatwiejsze do rozwikłania.

W zestawie znajduje się kabel USB-C, za pomocą którego możliwe jest podłączenie produktu do źródła zasilania, a także uruchomienie interfejsu użytkownika.

Cena: 199,99 zł

Creative SBS E2900 2.1

Creative SBS E2900 2.1

SBS E2900 2.1 to zestaw głośników o mocy 60W w RMS, którego zadaniem jest urozmaicanie codzienności, poprzez tworzenie zjawiskowych wrażeń dźwiękowych. Sprawdzi się więc jako zestaw multimedialny do komputera, całkowite nagłośnienie salonu, a nawet, w zależności od potrzeb – kuchenne radio. Sprzęt zawiera bowiem odtwarzacz MP3 z nośników USB/SD, Bluetooth 5.0, wejście Aux dla zewnętrznych urządzeń odtwarzających oraz radio FM.

W skład zestawu wchodzą dwa głośniki satelitarne dalekiego zasięgu, subwofer z oświetleniem LED, antena FM oraz pilot, ułatwiający sterowanie wszelkimi wybranymi ustawieniami.

Zdecydowanie jest to produkt, który sprawdzi się w każdym domu. Szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie jego funkcje. Model SBS E2900 posiada wbudowany analogowy tuner FM, wyposażony w automatyczny system wyszukiwania stacji radiowych w zakresie częstotliwości 87,5-108MHz. Co więcej, na głośniku basowym znajduje się złącze flash USB i czytnik kart SD. Dodatkowo, łączność Bluetooth 5.0 umożliwia odtwarzanie dźwięku z dowolnego urządzenia, takiego jak smartfon czy tablet. Wejście AUX typu jack 3,5mm, to z kolei możliwość podłączenia zestawu do komputera lub telewizora.

Aby użytkowanie sprzętu było możliwie najbardziej komfortowe, w zestawie znajduje się pilot do zdalnego sterowania. Jego budowa jest niezwykle intuicyjna, a do funkcji zalicza się regulację głośności, wyciszenie, moderowanie oświetleniem LED, wybór źródła odtwarzania, zmianę ustawienia korektora, przełączanie pomiędzy utworami, a także wybór stacji radiowej i wiele innych. Nietrudno zauważyć więc, że jest to rozwiązanie ułatwiające korzystanie ze sprzętu, jednak dla pełnej wygody użytkownika, front głośnika basowego także wyposażono w różnorodne przyciski służące do obsługi urządzenia.

Cena: 319,00 zł

Sprawdź: Słuchawki bezprzewodowe Creative Outlier Gold – recenzja

5/5 - (1 vote)