• Ostatnia modyfikacja artykułu:2 lata temu

Telewizor Hisense 85H6510G doczekał się niezłej obniżki. 85 cali TV za 1000 dol.? Tak, to możliwe. Firma Best Buy zmniejszyła cenę aż o 700 dol.

Jak to możliwe? Trudno powiedzieć, ale najwidoczniej producent Hisense zdecydował, że nie chce za dużo zarobić na swoich 85-calowych telewizorach 4K.

Ranking: Najlepsze odtwarzacze Blu-ray 4K

Best Buy obniżył cenę z 1700 dol. i teraz telewizor kosztuje zaledwie 1000 dol. To mniej niż większość 55-calowych OLED-ów. Jeśli ktoś chce oglądać treści 4K z dużej odległości i na bardzo dużym ekranie, ma przed sobą świetną okazję.

85 cali TV z niezłymi technologiami

Wyposażenie telewizora obejmuje oprogramowanie Android TV z funkcją dublowania ekranu za pomocą Chromecast. Zyskujemy też dostęp do wielu popularnych aplikacji i platform streamingowych. Telewizor ma cztery porty HDMI, jak również obsługuje technologie HDR 10 i Dolby Vision.

Ranking: Najlepsze telewizory do PS5 i Xbox Series X

Niestety oferta była dostępna tylko w USA. Niektórzy mogą zamówić sprzęt do Polski, ale prawdopodobnie mało kto zdecydowałby się na taki wariant. Tym bardziej, że trzeba by doliczyć cło.

Warto jednak od czasu do czasu pokazać, że zdarza się w sieci znaleźć naprawdę tanie i dobrej klasy sprzęty. Czekanie na rabaty i wyprzedaże może być dobrą praktyką, zwłaszcza po sezonie świątecznym

Jednocześnie zachęcamy was do lektury naszego rankingu z najlepszymi telewizorami na rynku. Przygotowaliśmy również poradnik, w którym wyjaśniamy na co zwrócić uwagę, gdy kupujemy telewizor do grania na konsoli.

Źródło: The Verge.com

Oceń ten post