• Ostatnia modyfikacja artykułu:1 miesiąc temu

Apple przyzwyczaiło nas już do absurdalnie drogich gadżetów. Tym razem, zaprezentowali ścierkę do czyszczenia za 100 złotych. Niestety – nie jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami…

Do marki Apple z pewnością na dobre przylgnęło już kilka wygodnych i tych mniej wygodnych łatek. Bez najmniejszej wątpliwości jedną z nich jest po prostu to, że ich produkty są absurdalnie wręcz drogie i najwięcej płacimy za samo „jabłuszko”. Opinia nie wzięła się zresztą znikąd.

Uczciwie trzeba jednak przyznać, że sytuacja nie jest już wcale aż tak tragiczna jak jeszcze kilka lat temu. Nowe MacBooki są sprzedawane w dość odpowiednich cenach – tyle samo zapłacilibyśmy za zwykłego laptopa o podobnych osiągach. Ceny iPhone’ów też już tak nie szokują, Samsung bardzo często potrafił je nawet przebijać. Czy to, że Apple jest zbyt drogie to już mit?

Zobacz: Monitor gamingowy – najlepsze modele

No cóż, nie do końca. Firma dalej potrafi mieć bardzo głupie pomysły. Ciężko przecież zapomnieć o podstawce do monitora za 5 tysięcy złotych czy kółkach plastikowych za 1500 złotych. Wygląda na to, że Apple kontynuuje swoją tradycję uważania użytkowników za idiotów. Tym razem, zaprezentowali szmatkę do czyszczenia ekranów za… 99 złotych.

Jakie magiczne właściwości ma wspomniana szmatka? Poza dość ładnym designem to absolutnie żadne. To mniej więcej taki sam produkt, jaki dostajemy gratis do okularów. Najśmieszniejsze jest jednak to, że Apple wypuściło też oficjalną listę produktów, z którymi wspomniana szmatka jest kompatybilna.

Musicie więc bardzo uważać, kupując szmatkę za 99 złotych nie będziecie mogli czyścić nią telefonu z Androidem albo zwykłego monitora. Produkty nie są kompatybilne!

Zobacz też:
Apple prezentuje nowe procesory – M1 Pro i M1 Max
Apple chce monitorować zdrowie psychiczne użytkowników
macOS 12 Monterey wyjdzie już 25 października

5/5 - (2 votes)