• Ostatnia modyfikacja artykułu:2 lata temu

FIFA ma olbrzymią niespodziankę dla fanów piłki nożnej. Wystartowali z własną platformą streamingową – FIFA+.

Na rynku pojawiło się ostatnimi czasy mnóstwo platform streamingowych. Użytkownicy muszą więc dość mocno wybierać, z których z nich planują korzystać. Płacenie kilkunastu abonamentów miesięcznie może przecież dość skutecznie zrujnować nasz budżet. Miłośnicy piłki nożnej mogą spać jednak spokojnie! Nowa platforma, czyli FIFA+ będzie w 100% darmowa.

Aby móc skorzystać z nowej platformy musimy tylko i wyłącznie założyć konto w serwisie, które nie wiąże się z żadnymi opłatami. Oferta zapowiada się natomiast po prostu imponująco. Przede wszystkim, otrzymamy dostęp do ponad 40 tysięcy meczów streamowanych na żywo! Do tego dochodzą też liczne filmy dokumentalne, archiwalne spotkania czy biografie najwybitniejszych piłkarzy w historii.

Sprawdź: Najlepsze platformy streamingowe – co warto wybrać?

FIFA+ to również prawdziwa gratka dla miłośników nieco mniej mainstreamowych spotkań. Znajdziemy tam nawet mecze drugiej ligi mongolskiej, ligi nepalskiej czy całą ligę duńską. Minimum 25% meczy będą stanowiły też spotkania kobiet. Każdy znajdzie więc coś idealnego dla siebie. Oczywiście, musimy się jednak liczyć z reklamami – nie ma nic za darmo.

Wiemy już też, że polscy kibice również będą dosyć zadowoleni – w nowej platformie streamingowej obejrzymy też mecze PKO BP Ekstraklasy. Co jednak ciekawe, nie obejrzymy tam tegorocznych mistrzostw w Katarze. Jeśli chcemy natomiast ponownie przeżyć sportowe emocje, to możemy wybrać liczne zapiski historycznych mundiali. W dużym skrócie – FIFA zrobiła prawdziwy prezent fanom piłki nożnej. Platforma na pewno będzie cieszyła się dużą popularnością.

Zobacz też:
“FIFA to tylko 4 litery na pudełku” – EA cieszy się ze zmian
EA zarabia 3 tys. dolarów na minutę na lootboxach do FIFA 21
WarnerMedia przejmuje Discovery – powstanie nowa firma

Oceń ten post