• Ostatnia modyfikacja artykułu:7 miesięcy temu

Microsoft powraca z uwielbianą przez użytkowników promocją. Game Pass za 4 złote znowu staje się rzeczywistością. Niestety, nie dla każdego.

Game Pass to uwielbiania przez graczy usługa pozwalająca cieszyć się olbrzymią biblioteką gier za względnie niewielką miesięczną opłatą w ramach abonamentu. Niestety, na przestrzeni ostatnich lat ceny nieco wzrosły i płacimy teraz 39,99 zł miesięcznie. Nie jest to jednak majątek i należy uczciwie przyznać, że w stosunku do oferty jest to po prostu uczciwa cena.

Tymczasem nareszcie wraca słynna promocja, czyli Game Pass za 4 złote. To dopiero atrakcyjna cena, prawda? Niestety jest kilka haczyków, których mogliśmy się spodziewać. Przede wszystkim, Game Pass za 4 złote będzie dostępny przez miesiąc a potem podrożeje on dziesięciokrotnie do wspominanych wcześniej 39,99 zł. Dodatkowo, promocja dostępna jest tylko i wyłącznie dla nowych użytkowników, którzy nigdy nie mieli jeszcze wykupionej usługi.

Sprawdź: Jak podłączyć pada do PlayStation i Xboxa do komputera?

Microsoft zdecydowanie chce zatem przyciągnąć do siebie nowych użytkowników i liczy na to, że zostaną z nimi na dłużej. Niestety, nie przygotowano nic dla aktualnych klientów ani dla tych, którzy chcą wrócić do Game Passa po dłuższej nieaktywności. Nie wiadomo też jak długo potrwa promocja. Z pewnością jednak już wkrótce na Allegro pojawi się mnóstwo ofert z kontami ważnymi przez 1 miesiąc. Wiemy też, kiedy do usługi trafią gry produkcji Activision Blizzard. Niestety zaczekamy do 2024 roku i nie ma wcale gwarancji, że do pierwszego kwartału.

Zobacz też:
Microsoft ma problem – IRS domaga się od nich olbrzymiej kwoty
Kontroler do Xboxa o zapachu pizzy? Czemu nie!
Microsoft nareszcie zdradza ile Xboxów udało im się sprzedać

Oceń ten post