• Ostatnia modyfikacja artykułu:2 tygodnie temu

Informacja prasowa
Obecnie coraz więcej uwagi poświęca się zrównoważonemu rozwojowi i zdrowiu. Lodówka TCL Free Built-In jest odpowiedzią na potrzeby ludzi, ale też środowiska naturalnego. Została ona zaprojektowana tak, aby idealnie pasowała do każdego wystroju kuchni. Urządzenie po raz pierwszy zostało zaprezentowane na targach IFA 2023 i CES 2024. A teraz przyjrzyjmy się zaawansowanym technologiom i funkcjom nowego produktu marki TCL.

Dopasowana do każdego wnętrza

Lodówka TCL Free Built-In oferuje elegancką, zintegrowaną konstrukcję do zabudowy. Idealnie dopasowuje się do aranżacji kuchni. Gwarantuje ona zarówno funkcjonalne, jak i stylowe wnętrze. Z kolei intuicyjny panel sterujący zapewnia bezproblemowe użytkowanie. Zwiększona wygoda czyszczenia oznacza zaś brak zmartwień o higienę, ponieważ lodówka znajduje się w jednej płaszczyźnie
z szafkami.

Sprzęt marki TCL jest zaopatrzony w drzwi otwierane pod kątem 90° ze stabilnymi, wpuszczanymi zawiasami, które umożliwiają łatwy dostęp do wnętrza lodówki. Dolna konstrukcja rozpraszania ciepła firmy TCL zmniejsza wymaganą przestrzeń boczną
z 10 cm do 1 cm, ułatwiając tym samym wymianę ciepła u podstawy. Dodatkowo, mikroporowaty środek spieniający czwartej generacji sprawia, że warstwa izolacyjna jest o 10% cieńsza, a to dodatkowo zwiększa wewnętrzną pojemność przechowywania.

Zaoszczędź więcej miejsca

Lodówka do zabudowy TCL Free Built-In oferuje imponująco dużą przestrzeń do przechowywania. To przestronne urządzenie o pojemności 521 l zostało zaprojektowane z myślą o potrzebach zapracowanych rodzin i entuzjastów gotowania. Komorę lodówki można dostosować do objętości żywności, co pozwala swobodnie segregować artykuły spożywcze.

Szuflada o pojemności 18,9 l wysuwa się do 663 mm , aby pomieścić składniki
o różnych rozmiarach. Jej konstrukcja jest łatwa w użyciu, zapewnia dobrą widoczność i łatwy dostęp do całej przestrzeni.

Zapewnia zdrowy styl życia

System T-Fresh, wiodąca w branży technologia sterylizacji czwartej generacji, zapobiega powstawaniu 99,99% bakterii wewnątrz lodówki. Moduł oczyszczania absorbuje zapachy, które są przenoszone przez wewnętrzny system cyrkulacji.
W wyniku czego są one przekształcane w substancje bezwonne. Z kolei system Pure Air dodany do zamrażarki, jak i rozkład organiczny do CO₂ i H₂O, gwarantuje, iż żywność w lodówce TCL jest zawsze świeża.

Technologia Eco Inverter

Lodówka Free Built-In jest wyposażona w technologię Eco Inverter, która dostosowuje prędkość sprężarki na bieżąco, by zmniejszyć tym samym straty energii i zwiększyć wydajność. Działając w sposób ciągły i liniowy, sprężarka inwerterowa TCL optymalizuje zarządzanie temperaturą, aby zachować świeżość żywności przez dłuższy czas i zapewnić cichą pracę lodówki. Funkcje te nie tylko pomagają obniżyć rachunki za energię elektryczną, ale także wspierają globalne wysiłki na rzecz walki ze zmianami klimatycznymi poprzez obniżenie emisji gazów cieplarnianych. Marka udowadnia swoją troskę o klientów i niezawodność produktu, oferując 10-letnią gwarancję na sprężarkę inwerterow.

Dodatkowo, nowa lodówka TCL cechuje się niezwykle cichą pracą, co warto podkreślić wśród jej licznych atutów. Pracuje na poziomie zaledwie 35 dB. Z kolei funkcja No Frost to gwarancja stałej temperatury, a tym samym zapobieganie gromadzenia się lodu.

TCL stawia na innowacyjność i jakość, nieustannie przesuwając granice technologii, aby tworzyć produkty, które ułatwiają codzienne życie. Promując zdrowszy i bardziej zrównoważony styl życia, TCL nadal przoduje w rozwiązaniach kuchennych klasy premium, dzięki czemu łatwiej niż kiedykolwiek żyć ekologicznie i zachować świeżość.

Oceń ten post