• Ostatnia modyfikacja artykułu:7 miesięcy temu

1.pl – wystartował zupełnie nowy sklep, w którym bez żadnych przeszkód kupimy laptopy. To najlepszy czas na zakupy!

W internecie pojawiło się zupełnie nowe miejsce, w którym bezpiecznie i łatwo kupimy nowe laptopy – 1.pl. Misja sklepu jest bardzo prosta – istnieje on po to, by sprzedawać najlepsze notebooki w Polsce przez stronę 1.pl. Jak to zrobić? Oczywiście poprzez zapewnienie klientom nie tylko wysokiej jakości notebooków, ale także kompleksowego wsparcia na każdym etapie. Szczególnie zwrócić uwagę należy na filozofię +1, która zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji.

Przede wszystkim, mamy +1 miesiąc gwarancji. Po upływie gwarancji producenta 1.pl udziela dodatkowego miesiąca gwarancji własnej, której warunki odpowiadają tej udzielanej przez producenta! Dodatkowo mamy też +1 dzień na zwrot towaru i +1 dzień na reklamację. Laptopy możemy zwrócić więc w ciągu 16 dni od zakupu a reklamacje rozpatrywane są w 13 dni.

To jeszcze nie wszystko, laptopy możemy przeglądać wygodniej niż kiedykolwiek dzięki dark mode. To tryb wyświetlania, w którym kolory interfejsu są odwrócone, aby zapewnić ciemniejsze tło z jasnym tekstem lub innymi elementami. Redukuje to zmęczenie oczu, poprawia czytelność oraz pozwala na zaoszczędzenie energii.

Największa zaleta 1.pl to jednak ludzie. Zapomnijcie o automatycznych odpowiedziach czy botach. Konsultantem, z którym zawsze możecie porozmawiać jest tylko i wyłącznie żywy człowiek. W dodatku, doskonale znający się na komputerach, który bardzo chętnie doradzi nam w wyborze.

1.pl jest częścią grupy ACTION S.A, działającej na polskim rynku od 32 lat. Należy do niej również serwis Testoria.pl.

1/5 - (1 vote)