• Ostatnia modyfikacja artykułu:3 miesiące temu

Marshall zaprezentował nowe słuchawki – Motif II A.N.C. Polska premiera już w ciągu najbliższych tygodni.

Wszyscy miłośnicy muzyki gitarowej znają markę Marshall. Z ich wzmacniaczy korzystały chyba wszystkie gwiazdy rocka i metalu, a charakterystyczne logo uchodziło wręcz za znak jakości. Od pewnego czasu firma podbiła też rynek konsumenckiego audio i zaczęła produkować słuchawki i głośniki. Jak się okazało, zostały bardzo ciepło przyjęte przez rynek. Nic zresztą dziwnego, łączą świetny dźwięk i nowoczesny design.

Tymczasem, już wkrótce pojawi się nowy model, czyli Motif II A.N.C. To kolejna wersja dobrze przyjętych słuchawek dousznych z ANC, czyli aktywną redukcją szumów. W środku znajdziemy też mocne, 6-milimetrowe przetworniki, które mają zapewnić dynamiczny i głęboki bas oraz czyste średnie tony. Ma to sporo sensu, słuchawki Marshalla od dawna cechowały się właśnie taką charakterystyką brzmienia, średnie tony to ich najmocniejszy atut.

Sprawdź: Jakie słuchawki do biegania wybrać?

Słuchawki możemy personalizować za pomocą dołączonej aplikacji. Umożliwia ona nałożenie korektorów, podbicia tonów czy zapisywania swoich presetów. ANC powinno działać do poziomu 30 dB, a więc dość dobrze przefiltruje ruch uliczny czy szum, ale wciąż usłyszymy krzyk czy klakson, to bardzo rozsądnie dobrany parametr.

Jeśli chodzi o design, to niespodzianek nie ma, kolorystyka jest czarno-złota a obudowa charakterystycznie chropowata. Przy okazji, do jej stworzenia wykorzystano w 70% plastik pochodzący z recyklingu. Etui ma też wbudowaną lampkę LED. Niestety, nie będzie zbyt tanio, sugerowana cena to 899 złotych.

Zobacz też:
Nagrody EISA 2023 – znamy już najlepszy smartfon, smartwatch i słuchawki tego roku
Creative Zen Air – nowe słuchawki bezprzewodowe z ANC
Tanie słuchawki nauszne – TOP 15 najlepszych modeli

Oceń ten post